Monitor ViewSonic 27" VX2758A-2K-PRO-3 (VS20058) IPS 2xHDMI DP
Monitor ViewSonic 27" VX2758A-2K-PRO-3 (VS20058) IPS 2xHDMI DP Monitor ViewSonic 27" VX2758A-2K-PRO-3 (VS20058) IPS 2xHDMI DP to monitor LCD marki VIEWSONIC EUROPE z ekranem 26.50 cali, o rozdzielczości 2560 x 1440 (QHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor ViewSonic 27" VX2758A-2K-PRO-3 (VS20058) IPS 2xHDMI DP
Monitor ViewSonic 27" VX2758A-2K-PRO-3 (VS20058) IPS 2xHDMI DP to monitor LCD marki VIEWSONIC EUROPE z ekranem 26.50 cali, o rozdzielczości 2560 x 1440 (QHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI: 49~144 | DP: 48~240. Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI: 24~222 | DP: 24~255. Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (8 bit + FRC). Nasycenie kolorów: 130% (sRGB), 92% (NTSC).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe, Kensington Lock, HDMI x 2, DisplayPort x 2. Wyposażenie dodatkowe: Instrukcja, Kabel zasilający, Kabel DisplayPort 1.4.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 0.020 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 240 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | HDMI: 49~144 | DP: 48~240 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | HDMI: 24~222 | DP: 24~255 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (8 bit + FRC) |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast dynamiczny | 80000000 :1 |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 130% (sRGB), 92% (NTSC) |
| Obsługa FreeSync | Tak |
| Pobór energii (podczas pracy) | 28.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 26.50 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Rozdzielczość maksymalna | 2560 x 1440 (QHD) |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Waga bez podstawy (kg) | 4.50 |
| Waga z podstawą (kg) | 4.90 |
| Wielkość plamki | 0.233 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 614,1 x 365,65 x 47,05 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 614,1 x 453,35 x 180,26 |
| Wyposażenie dodatkowe | Instrukcja, Kabel zasilający, Kabel DisplayPort 1.4 |
| Złącza zewn. | Wyjście słuchawkowe, Kensington Lock, HDMI x 2, DisplayPort x 2 |
Opis
- Typ matrycy
- IPS (In-Plane Switching)
- Kontrast statyczny
- 1000 :1
- Kontrast dynamiczny
- 80000000 :1
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Wyposażenie dodatkowe
- Instrukcja
Kabel DisplayPort 1.4
Kabel zasilający - Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -5° / +20°
- Przekątna ekranu
- 26.50 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Pobór energii (podczas pracy)
- 28.00 W
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Jasność matrycy
- 300 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 2560 x 1440 (QHD)
- Touch
- Nie
- Wielkość plamki
- 0.233 mm
- Powłoka ekranu
- Antyodblaskowa (Anti-Glare)
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 0.020 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 240
- Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)
- HDMI: 49~144 | DP: 48~240
- Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)
- HDMI: 24~222 | DP: 24~255
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 1,07 B (8 bit + FRC)
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- DisplayPort x 2
HDMI x 2
Kensington Lock
Wyjście słuchawkowe - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.50 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 614,1 x 453,35 x 180,26
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 614,1 x 365,65 x 47,05
- Waga z podstawą (kg)
- 4.90
- Normy spełniane przez monitor
- BIS
BSMI
CB
CE
CE EMC
EAC
ErP
PSE
RCM
REACH
RoHS
UkrSEPRO
VCCI
WEEE - Obsługa FreeSync
- Tak
- Nasycenie kolorów
- 92% (NTSC)
130% (sRGB) - Waga bez podstawy (kg)
- 4.50
- Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light]
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 0766907027891
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także