Monitor AOC 24" X24P1 DP HDMI VGA 4xUSB
Monitor AOC 24" X24P1 DP HDMI VGA 4xUSB Monitor AOC 24" X24P1 DP HDMI VGA 4xUSB to monitor LCD z ekranem 24.00 cali, o rozdzielczości 1920 x 1200. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor AOC 24" X24P1 DP HDMI VGA 4xUSB
Monitor AOC 24" X24P1 DP HDMI VGA 4xUSB to monitor LCD z ekranem 24.00 cali, o rozdzielczości 1920 x 1200. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Nasycenie kolorów: 99,3% (sRGB), 77% (Adobe RGB). Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching). Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 535,23 x 533,5 x 202,96. Wyposażenie dodatkowe: Kabel audio (1,8 m), Kabel HDMI (1,8 m), Kabel Displayport (1,8 m), Power Cable C7 (1,8 m).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe, D-Sub / VGA, HDMI, DVI-D, DisplayPort, USB 3.0 x 4, Wejście audio ( stereo mini-jack ). Wyposażenie dodatkowe: Kabel audio (1,8 m), Kabel HDMI (1,8 m), Kabel Displayport (1,8 m), Power Cable C7 (1,8 m).
Specyfikacja techniczna
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 50 ~ 76 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 30 ~ 83 |
| Format obrazu | 16:10 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 99,3% (sRGB), 77% (Adobe RGB) |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -175° / +175° |
| Pobór energii (podczas pracy) | 16.73 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.32 W |
| Przekątna ekranu | 24.00 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +35° |
| Regulacja wysokości | Tak - 150mm |
| Rodzina | Pro-Line |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1200 |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Waga z podstawą (kg) | 5.50 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 535,23 x 533,5 x 202,96 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel audio (1,8 m), Kabel HDMI (1,8 m), Kabel Displayport (1,8 m), Power Cable C7 (1,8 m) |
| Złącza zewn. | Wyjście słuchawkowe, D-Sub / VGA, HDMI, DVI-D, DisplayPort, USB 3.0 x 4, Wejście audio ( stereo mini-jack ) |
Opis
- Typ matrycy
- IPS (In-Plane Switching)
- Wbudowane głośniki
- 2 x 2W
- Klasa energetyczna
- E
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wyposażenie dodatkowe
- Kabel HDMI (1,8 m), Kabel Displayport (1,8 m), Power Cable C7 (1,8 m)
Kabel audio (1,8 m) - Regulacja wysokości
- Tak - 150mm
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -5° / +35°
- Przekątna ekranu
- 24.00 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Pobór energii (podczas pracy)
- 16.73 W
- Wbudowany zasilacz
- Tak
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Rodzina
- Pro-Line
- Rozdzielczość maksymalna
- 1920 x 1200
- Touch
- Nie
- Obrót wokół własnej osi [Swivel]
- -175° / +175°
- Format obrazu
- 16:10
- Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)
- 50 ~ 76
- Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)
- 30 ~ 83
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- D-Sub / VGA
DVI-D
DisplayPort
HDMI
USB 3.0 x 4
Wejście audio ( stereo mini-jack )
Wyjście słuchawkowe - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.32 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 535,23 x 533,5 x 202,96
- Waga z podstawą (kg)
- 5.50
- Normy spełniane przez monitor
- CB
EAC
EPEAT Silver
Energy Star 8.0
FCC
ISO 9241-307
REACH
TCO 7.0
TUV-GS
TUV Ergo
WEEE - Obsługa G-Sync
- Nie
- Obsługa FreeSync
- Nie
- Nasycenie kolorów
- 77% (Adobe RGB)
99,3% (sRGB)
Specyficzne kody
- EAN13
- 4038986146241
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także