Monitor ViewSonic 27" VG2708A-MHD (VS19716) HDMI DP VGA głośniki 2x2W
Monitor ViewSonic 27" VG2708A-MHD (VS19716) HDMI DP VGA głośniki 2x2W Monitor ViewSonic 27" VG2708A-MHD (VS19716) HDMI DP VGA głośniki 2x2W to monitor LCD marki VIEWSONIC EUROPE z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor ViewSonic 27" VG2708A-MHD (VS19716) HDMI DP VGA głośniki 2x2W
Monitor ViewSonic 27" VG2708A-MHD (VS19716) HDMI DP VGA głośniki 2x2W to monitor LCD marki VIEWSONIC EUROPE z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC). Nasycenie kolorów: 79% (NTSC), 111% (sRGB). Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching). Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 615 x 407,38 ~ 537,38 x 223.
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe, D-Sub / VGA, HDMI, Kensington Lock, DisplayPort. Wyposażenie dodatkowe: 3-pin Plug (IEC C13 / CEE22) x1, HDMI Cable (v1.4; Male-Male) x1, USB A/B Cable (v3.2; Male-Male) x1, Quick Start Guide x1.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 5.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 100 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast dynamiczny | 50000000 :1 |
| Kontrast statyczny | 1300 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 79% (NTSC), 111% (sRGB) |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | 360° |
| Pobór energii (podczas pracy) | 19.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.30 W |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +28° |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 |
| Technologia podświetlania | LED |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Waga bez podstawy (kg) | 4.10 |
| Waga z podstawą (kg) | 6.10 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wielkość plamki | 0.275 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 615 x 364 x 46 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 615 x 407,38 ~ 537,38 x 223 |
| Wyposażenie dodatkowe | 3-pin Plug (IEC C13 / CEE22) x1, HDMI Cable (v1.4; Male-Male) x1, USB A/B Cable (v3.2; Male-Male) x1, Quick Start Guide x1 |
| Złącza zewn. | Wyjście słuchawkowe, D-Sub / VGA, HDMI, Kensington Lock, DisplayPort |
Opis
- Typ matrycy
- IPS (In-Plane Switching)
- Technologia podświetlania
- LED
- Kontrast statyczny
- 1300 :1
- Wbudowane głośniki
- 2 x 2W
- Klasa energetyczna
- E
- Kontrast dynamiczny
- 50000000 :1
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wyposażenie dodatkowe
- 3-pin Plug (IEC C13 / CEE22) x1, HDMI Cable (v1.4; Male-Male) x1
USB A/B Cable (v3.2; Male-Male) x1, Quick Start Guide x1 - Regulacja wysokości
- Tak - 130mm
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -5° / +28°
- Przekątna ekranu
- 27.00 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Pobór energii (podczas pracy)
- 19.00 W
- Wbudowany zasilacz
- Tak
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Jasność matrycy
- 250 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 1920 x 1080
- Touch
- Nie
- Wielkość plamki
- 0.275 mm
- Obrót wokół własnej osi [Swivel]
- 360°
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 5.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 100
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 16,7 M (6 bit + FRC)
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- D-Sub / VGA
DisplayPort
HDMI
Kensington Lock
Wyjście słuchawkowe - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.30 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 615 x 407,38 ~ 537,38 x 223
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 615 x 364 x 46
- Waga z podstawą (kg)
- 6.10
- Normy spełniane przez monitor
- CE
CE EMC
EAC
Energy Star
ErP
REACH
RoHS
TCO 9.0
UKCA
UkrSEPRO
WEEE - Nasycenie kolorów
- 79% (NTSC)
111% (sRGB) - Waga bez podstawy (kg)
- 4.10
Specyficzne kody
- EAN13
- 0766907024159
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także