Monitor ViewSonic 16" VA1650 IPS FHD 60Hz HDMI 2xUSB-C głośniki
Monitor ViewSonic 16" VA1650 IPS FHD 60Hz HDMI 2xUSB-C głośniki Monitor ViewSonic 16" VA1650 IPS FHD 60Hz HDMI 2xUSB-C głośniki to monitor LCD marki VIEWSONIC EUROPE z ekranem 16.00 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor ViewSonic 16" VA1650 IPS FHD 60Hz HDMI 2xUSB-C głośniki
Monitor ViewSonic 16" VA1650 IPS FHD 60Hz HDMI 2xUSB-C głośniki to monitor LCD marki VIEWSONIC EUROPE z ekranem 16.00 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI (v1.4): 50 ~ 75Hz, Type C: 50 ~ 75Hz. Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI (v1.4): 15 ~ 82KHz, Type C: 24 ~ 82KHz. Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC). Nasycenie kolorów: 45% (NTSC), 64% (sRGB).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe, HDMI, USB Type-C x2. Wyposażenie dodatkowe: USB Type-C Cable (Male-Male) x1, Quick Start Guide x1, Sleeve case x1.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 7.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 60 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | HDMI (v1.4): 50 ~ 75Hz, Type C: 50 ~ 75Hz |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | HDMI (v1.4): 15 ~ 82KHz, Type C: 24 ~ 82KHz |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast dynamiczny | 50000000 :1 |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Montaż VESA | 75 x 75 |
| Nasycenie kolorów | 45% (NTSC), 64% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy) | 7.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 16.00 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | +20° / +45° |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Technologia podświetlania | LED |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Waga z podstawą (kg) | 0.70 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 1W |
| Wielkość plamki | 0.179 mm |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 357,8 x 210,5 x 13,9 |
| Wyposażenie dodatkowe | USB Type-C Cable (Male-Male) x1, Quick Start Guide x1, Sleeve case x1 |
| Złącza zewn. | Wyjście słuchawkowe, HDMI, USB Type-C x2 |
Opis
- Typ matrycy
- IPS (In-Plane Switching)
- Technologia podświetlania
- LED
- Kontrast statyczny
- 1000 :1
- Wbudowane głośniki
- 2 x 1W
- Kontrast dynamiczny
- 50000000 :1
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 24
- Wyposażenie dodatkowe
- USB Type-C Cable (Male-Male) x1, Quick Start Guide x1, Sleeve case x1
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- +20° / +45°
- Przekątna ekranu
- 16.00 cali
- Montaż VESA
- 75 x 75
- Pobór energii (podczas pracy)
- 7.00 W
- Wbudowany zasilacz
- Nie
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Jasność matrycy
- 250 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 1920 x 1080 (Full HD)
- Touch
- Nie
- Wielkość plamki
- 0.179 mm
- Powłoka ekranu
- Antyodblaskowa (Anti-Glare)
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 7.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 60
- Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)
- HDMI (v1.4): 50 ~ 75Hz, Type C: 50 ~ 75Hz
- Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)
- HDMI (v1.4): 15 ~ 82KHz, Type C: 24 ~ 82KHz
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 16,7 M (6 bit + FRC)
- Złącza zewn.
- HDMI
USB Type-C x2
Wyjście słuchawkowe - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.50 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 357,8 x 210,5 x 13,9
- Waga z podstawą (kg)
- 0.70
- Normy spełniane przez monitor
- CB
CE
CE EMC
EAC
ErP
REACH
RoHS
UkrSEPRO
WEEE - Nasycenie kolorów
- 45% (NTSC)
64% (sRGB) - Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light]
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 0766907032550
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także