Monitor Gigabyte 27" MO27Q3 OLED QHD 360Hz 2xHDMI DP HUB głośniki
Monitor Gigabyte 27" MO27Q3 OLED QHD 360Hz 2xHDMI DP HUB głośniki Monitor Gigabyte 27" MO27Q3 OLED QHD 360Hz 2xHDMI DP HUB głośniki to monitor LCD z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 2560 x 1440 (QHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor Gigabyte 27" MO27Q3 OLED QHD 360Hz 2xHDMI DP HUB głośniki
Monitor Gigabyte 27" MO27Q3 OLED QHD 360Hz 2xHDMI DP HUB głośniki to monitor LCD z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 2560 x 1440 (QHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy). Powłoka ekranu: Antyrefleksyjna (Anti-Reflection). Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440 (QHD). Wyposażenie dodatkowe: KABEL USB, Kabel zasilający, Szybki przewodnik, Karta gwarancyjna, Kabel DP, Kabel HDMI 2.1, Raport z kalibracji kolorów.
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Kensington Lock, DisplayPort, HDMI x 2, USB Type-C, Hub USB 3.0 (1 in, 2 out), Wyjście słuchawkowe. Wyposażenie dodatkowe: KABEL USB, Kabel zasilający, Szybki przewodnik, Karta gwarancyjna, Kabel DP, Kabel HDMI 2.1, Raport z kalibracji kolorów.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 0.030 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 360 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast statyczny | 1500000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 99% (DCI-P3) |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -15° / +15° |
| Obsługa FreeSync | Tak |
| Obsługa G-Sync | Tak |
| Pobór energii (podczas pracy) | 40.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna (Anti-Reflection) |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +21° |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Rozdzielczość maksymalna | 2560 x 1440 (QHD) |
| Typ matrycy | QD-OLED |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Waga bez podstawy (kg) | 5.05 |
| Waga brutto (kg) | 9.550 |
| Waga z podstawą (kg) | 6.55 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 5W |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wielkość plamki | 0.229 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 610 x 358 x 65 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 610 x 499 x 190 |
| Wyposażenie dodatkowe | KABEL USB, Kabel zasilający, Szybki przewodnik, Karta gwarancyjna, Kabel DP, Kabel HDMI 2.1, Raport z kalibracji kolorów |
| Złącza zewn. | Kensington Lock, DisplayPort, HDMI x 2, USB Type-C, Hub USB 3.0 (1 in, 2 out), Wyjście słuchawkowe |
Opis
- Typ matrycy
- QD-OLED
- Kontrast statyczny
- 1500000 :1
- Wbudowane głośniki
- 2 x 5W
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wyposażenie dodatkowe
- KABEL USB
Kabel DP
Kabel HDMI 2.1
Kabel zasilający
Karta gwarancyjna
Raport z kalibracji kolorów
Szybki przewodnik - Waga brutto (kg)
- 9.550
- Regulacja wysokości
- Tak - 130mm
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -5° / +21°
- Przekątna ekranu
- 27.00 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Pobór energii (podczas pracy)
- 40.00 W
- Wbudowany zasilacz
- Tak
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Jasność matrycy
- 250 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 2560 x 1440 (QHD)
- Touch
- Nie
- Wielkość plamki
- 0.229 mm
- Powłoka ekranu
- Antyrefleksyjna (Anti-Reflection)
- Obrót wokół własnej osi [Swivel]
- -15° / +15°
- Czas reakcji matrycy
- 0.030 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 360
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 1,07 B (10-bitowy)
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- DisplayPort
HDMI x 2
Hub USB 3.0 (1 in, 2 out)
Kensington Lock
USB Type-C
Wyjście słuchawkowe - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.50 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 610 x 499 x 190
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 610 x 358 x 65
- Waga z podstawą (kg)
- 6.55
- Normy spełniane przez monitor
- ClearMR 13000
VESA DisplayHDR True Black 400 - Obsługa G-Sync
- Tak
- Obsługa FreeSync
- Tak
- Nasycenie kolorów
- 99% (DCI-P3)
- Waga bez podstawy (kg)
- 5.05
Specyficzne kody
- EAN13
- 4719331871833
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także