HyperX Zestaw klawiatura i mysz Classic 150 przewodowy czarny 240J7AA ABB
HyperX Zestaw klawiatura i mysz Classic 150 przewodowy czarny 240J7AA ABB HyperX Zestaw klawiatura i mysz Classic 150 przewodowy czarny 240J7AA ABB to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
HyperX Zestaw klawiatura i mysz Classic 150 przewodowy czarny 240J7AA ABB
HyperX Zestaw klawiatura i mysz Classic 150 przewodowy czarny 240J7AA ABB to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Precyzja i komfort użytkowania
Akcesoria w zestawie: Mysz Klawiatura Skrócona instrukcja obsługi Gwarancja . Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Język klawiatury: Angielski (US) [Enter poziomy]. Wymiary: 10,34 x 6,11 x 3,42 cm, 42,59 x 14,61 x 2,68 cm.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Mysz Klawiatura Skrócona instrukcja obsługi Gwarancja |
| Długość przewodu | 100cm |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Interfejs | USB |
| Język klawiatury | Angielski (US) [Enter poziomy] |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Model | HP 150 |
| Połączenie | Przewodowe |
| Profil | Uniwersalny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Biuro |
| Rodzaj klawiatury | Multimedialna |
| Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi] | 1600dpi |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Waga | 0.06kg, 0.44kg |
| Wymiary | 10,34 x 6,11 x 3,42 cm, 42,59 x 14,61 x 2,68 cm |
| Zasilanie (lista) | USB 5V |
| Zestaw z myszką | Tak |
Opis
- Przeznaczenie (myszy / podkładki)
- Biuro
- Sensor myszy
- Optyczny
- Liczba przycisków
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Liczba rolek
- Połączenie
- Przewodowe
- Interfejs
- USB
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja normalna
- Obsługiwane systemy operacyjne
- Windows 10
Windows 11 - Profil
- Uniwersalny
- Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi]
- 1600dpi
- Podświetlenie
- Nie
- Zasilanie (lista)
- USB 5V
- Wymiary
- 10,34 x 6,11 x 3,42 cm
42,59 x 14,61 x 2,68 cm - Waga
- 0.06kg
0.44kg - Model
- HP 150
- Rodzaj klawiatury
- Multimedialna
- Zestaw z myszką
- Tak
- Długość przewodu
- 100cm
- Akcesoria w zestawie
- Mysz Klawiatura Skrócona instrukcja obsługi Gwarancja
- Separator - nagłówek
- Klawiatura
Mysz - Podświetlana klawiatura
- Nie
- Układ klawiatury
- QWERTY
- Język klawiatury
- Angielski (US) [Enter poziomy]
Specyficzne kody
- EAN13
- 195122875510
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także