Thermaltake Myszka + podkładka Tt eSports Talon Elite RGB Gaming Gear Combo
81,99 zł
Brutto
Thermaltake Myszka + podkładka Tt eSports Talon Elite RGB Gaming Gear Combo Thermaltake Myszka + podkładka Tt eSports Talon Elite RGB Gaming Gear Combo to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Thermaltake Myszka + podkładka Tt eSports Talon Elite RGB Gaming Gear Combo
Thermaltake Myszka + podkładka Tt eSports Talon Elite RGB Gaming Gear Combo to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
TALON Elite RGB
Model
USB
Interfejs
24 miesięcy - Rękojmia
Gwarancja
Czarny
Kolor (wyliczeniowy)
Precyzja i komfort użytkowania
Gwarancja: 24 miesięcy - Rękojmia. Wymiary: 190 x 235 x 2 mm.
Specyfikacja techniczna
| Gwarancja | 24 miesięcy - Rękojmia |
| Interfejs | USB |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Model | TALON Elite RGB |
| Podświetlenie | Tak |
| Połączenie | Przewodowe |
| Profil | Praworęczny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Gaming |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Waga | 150g |
| Wymiary | 190 x 235 x 2 mm |
| Zasilanie (lista) | USB 5V |
MO-TER-WDOTBK-01
4 Przedmioty
Opis
- Przeznaczenie (myszy / podkładki)
- Gaming
- Sensor myszy
- Optyczny
- Liczba przycisków
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Liczba rolek
- Połączenie
- Przewodowe
- Interfejs
- USB
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Rękojmia
- Profil
- Praworęczny
- Rozdzielczość (min.) [dpi/lpi]
- Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi]
- Podświetlenie
- Tak
- Zasilanie (lista)
- USB 5V
- Wymiary
- 190 x 235 x 2 mm
- Waga
- 150g
- Model
- TALON Elite RGB
- Długość przewodu
- Separator - nagłówek
Podkładka pod myszkę- Podkładka pod nadgarstek
- Nie
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711246872660
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także