IIYAMA Monitor G-MASTER GB3261UHSCP-B1 4K,VA,144Hz,400cd, 3000:1,2xHDMI,DP,
IIYAMA Monitor G-MASTER GB3261UHSCP-B1 4K,VA,144Hz,400cd, 3000:1,2xHDMI,DP, IIYAMA Monitor G-MASTER GB3261UHSCP-B1 4K,VA,144Hz,400cd, 3000:1,2xHDMI,DP, to monitor z matrycą Fast IPS. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
IIYAMA Monitor G-MASTER GB3261UHSCP-B1 4K,VA,144Hz,400cd, 3000:1,2xHDMI,DP,
IIYAMA Monitor G-MASTER GB3261UHSCP-B1 4K,VA,144Hz,400cd, 3000:1,2xHDMI,DP, to monitor z matrycą Fast IPS. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Kable: zasilający (1.8m), USB (1.8m), HDMI (1.8m), DP (1.8m) Pozostałe: skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa . Data Act: Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%. Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x HDMI, 1 x Audio out, 2 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x HDMI, 1 x Audio out, 2 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Kable: zasilający (1.8m), USB (1.8m), HDMI (1.8m), DP (1.8m) Pozostałe: skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Czas reakcji new | 0.5ms |
| Częstotliwość pozioma max. | 392.6kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30kHz |
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x HDMI, 1 x Audio out, 2 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość z podstawą | 290mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 400cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | G-MASTER GB3272QSU-B1 |
| Obszar widzialny w pionie | 392.6mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 698.1mm |
| Plamka matrycy | 0.273mm |
| Pobór mocy | 48W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 31.5'' |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 717mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | Fast IPS |
| Waga z podstawą | 8.6kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 459mm |
| Wysokość z podstawą | 609mm |
| Zakres regulacji wysokości | 150mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Model
- G-MASTER GB3272QSU-B1
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 31.5''
- Typ matrycy
- Fast IPS
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 392.6mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 698.1mm
- Plamka matrycy
- 0.273mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 2560 x 1440
- Czas reakcji new
- 0.5ms
- Jasność
- 400cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x Audio out
1 x DisplayPort
1 x HDMI
2 x USB 3.2 Type-A Gen 1
2 x USB 3.2 Type-C Gen 1 - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- CE
EAC
ErP
PSE
REACH
RoHS
TUV
UKCA
VCCI
WEEE - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 48W
- Klasa energetyczna
- E
- Akcesoria w zestawie
- Kable: zasilający (1.8m), USB (1.8m), HDMI (1.8m), DP (1.8m) Pozostałe: skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa
- Wysokość
- 459mm
- Szerokość
- 717mm
- Kontrast dynamiczny
- 80 000 000:1
- Wysokość z podstawą
- 609mm
- Głębokość z podstawą
- 290mm
- Częstotliwość pozioma min.
- 30kHz
- Częstotliwość pozioma max.
- 392.6kHz
- Waga z podstawą
- 8.6kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Data Act
- Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%
- Regulacja wysokości
- Nie
- Częstotliwość odświeżania
- Kensington Security Slot
- Nie
- Zakres regulacji wysokości
- 150mm
Specyficzne kody
- EAN13
- 4948570126286
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także