AOC Monitor 26.5 cala Q27G4SDR QD-OLED 360Hz HDMIx2 DP Pivot
AOC Monitor 26.5 cala Q27G4SDR QD-OLED 360Hz HDMIx2 DP Pivot AOC Monitor 26.5 cala Q27G4SDR QD-OLED 360Hz HDMIx2 DP Pivot to monitor z matrycą QD OLED. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
AOC Monitor 26.5 cala Q27G4SDR QD-OLED 360Hz HDMIx2 DP Pivot
AOC Monitor 26.5 cala Q27G4SDR QD-OLED 360Hz HDMIx2 DP Pivot to monitor z matrycą QD OLED. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Kabel HDMI: 1,8 m Kabel Displayport: 1,8 m Kabel do podłączania urządzeń peryferyjnych USB-B: USB-B do A 1,8 m Kabel zasilający . Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x USB 3.2 Type-B Gen 1, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x USB 3.2 Type-B Gen 1, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Kabel HDMI: 1,8 m Kabel Displayport: 1,8 m Kabel do podłączania urządzeń peryferyjnych USB-B: USB-B do A 1,8 m Kabel zasilający |
| Czas reakcji new | 0.03ms |
| Częstotliwość odświeżania | 360Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 360Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 510kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30kHz |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x USB 3.2 Type-B Gen 1, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 58.2mm |
| Głębokość z podstawą | 207.7mm |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Jasność | 1000cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 1 500 000:1 |
| Model | Q27G4SDR |
| Pivot | Tak |
| Plamka matrycy | 0.2292mm |
| Pobór mocy | 25W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 26.5'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 609.3mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | QD OLED |
| Waga | 4.99kg |
| Waga z podstawą | 6.87kg |
| Wysokość | 357.7mm |
| Wysokość (maks.) | 537.4mm |
| Wysokość z podstawą | 407.4mm |
| Zakres regulacji wysokości | 130mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 4.99kg
- Model
- Q27G4SDR
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 26.5''
- Typ matrycy
- QD OLED
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Plamka matrycy
- 0.2292mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 2560 x 1440
- Czas reakcji new
- 0.03ms
- Jasność
- 1000cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 500 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 1,07 mld
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x DisplayPort
1 x USB 3.2 Type-B Gen 1
2 x HDMI
2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 - Wbudowane głośniki
- Nie
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Tak
- Certyfikaty
- CB
CE
CEC
EAC
FCC (jeśli nie ma podanej klasy)
ISO 9241-307
REACH
RoHS
TUV
UKCA
WEEE - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 25W
- Klasa energetyczna
- F
- Akcesoria w zestawie
- Kabel HDMI: 1,8 m Kabel Displayport: 1,8 m Kabel do podłączania urządzeń peryferyjnych USB-B: USB-B do A 1,8 m Kabel zasilający
- Wysokość
- 357.7mm
- Szerokość
- 609.3mm
- Głębokość
- 58.2mm
- Wysokość z podstawą
- 407.4mm
- Głębokość z podstawą
- 207.7mm
- Częstotliwość pozioma min.
- 30kHz
- Częstotliwość pozioma max.
- 510kHz
- Częstotliwość pionowa min.
- 48Hz
- Częstotliwość pionowa max.
- 360Hz
- Waga z podstawą
- 6.87kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Wysokość (maks.)
- 537.4mm
- Regulacja wysokości
- Tak
- Częstotliwość odświeżania
- 360Hz
- Kensington Security Slot
- Tak
- Zakres regulacji wysokości
- 130mm
Specyficzne kody
- EAN13
- 4038986183048
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także