Dell Monitor SE2725HG 27 cali AMD FreeSync Premium 200Hz Full HD
Dell Monitor SE2725HG 27 cali AMD FreeSync Premium 200Hz Full HD Dell Monitor SE2725HG 27 cali AMD FreeSync Premium 200Hz Full HD to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Dell Monitor SE2725HG 27 cali AMD FreeSync Premium 200Hz Full HD
Dell Monitor SE2725HG 27 cali AMD FreeSync Premium 200Hz Full HD to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Dell Monitor 27 200Hz SE2725HG Podstawka Karta QR Informacje dotyczące bezpieczeństwa Kabel zasilający Kabel HDMI 2.0 - 1,80 m . Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Dell Monitor 27 200Hz SE2725HG Podstawka Karta QR Informacje dotyczące bezpieczeństwa Kabel zasilający Kabel HDMI 2.0 - 1,80 m |
| Częstotliwość odświeżania | 200Hz |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 47.2mm |
| Głębokość z podstawą | 188mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 300cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | SE2725HG |
| Plamka matrycy | 0.3114mm |
| Pobór mocy | 40W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 610.88mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 3.15kg |
| Waga z podstawą | 3.72kg |
| Wysokość | 357.51mm |
| Wysokość z podstawą | 452.82mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 3.15kg
- Model
- SE2725HG
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 27''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Plamka matrycy
- 0.3114mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- Jasność
- 300cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x DisplayPort
2 x HDMI - Wbudowane głośniki
- Nie
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- AMD FreeSync Premium
RoHS - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 40W
- Klasa energetyczna
- E
- Akcesoria w zestawie
- Dell Monitor 27 200Hz SE2725HG Podstawka Karta QR Informacje dotyczące bezpieczeństwa Kabel zasilający Kabel HDMI 2.0 - 1,80 m
- Wysokość
- 357.51mm
- Szerokość
- 610.88mm
- Głębokość
- 47.2mm
- Wysokość z podstawą
- 452.82mm
- Głębokość z podstawą
- 188mm
- Waga z podstawą
- 3.72kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Regulacja wysokości
- Nie
- Częstotliwość odświeżania
- 200Hz
- Kensington Security Slot
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 5397184962909
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także