IIYAMA Monitor 25 cali GB2791QSU-B1 0.6ms,DP,2xHDMI 2.1 ,320Hz, Fast IPS,
IIYAMA Monitor 25 cali GB2791QSU-B1 0.6ms,DP,2xHDMI 2.1 ,320Hz, Fast IPS, IIYAMA Monitor 25 cali GB2791QSU-B1 0.6ms,DP,2xHDMI 2.1 ,320Hz, Fast IPS, to monitor z matrycą Fast IPS. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
IIYAMA Monitor 25 cali GB2791QSU-B1 0.6ms,DP,2xHDMI 2.1 ,320Hz, Fast IPS,
IIYAMA Monitor 25 cali GB2791QSU-B1 0.6ms,DP,2xHDMI 2.1 ,320Hz, Fast IPS, to monitor z matrycą Fast IPS. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Kable Skrócona instrukcja obsługi Instrukcja bezpieczeństwa . Data Act: Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%. Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 2 x USB 3.0, 2 x USB (Type C). Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 2 x USB 3.0, 2 x USB (Type C).
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Kable Skrócona instrukcja obsługi Instrukcja bezpieczeństwa |
| Czas reakcji MPRT | 0.6ms |
| Częstotliwość odświeżania | 320Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 550kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30kHz |
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 2 x USB 3.0, 2 x USB (Type C) |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 403.5mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 350cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kąt widzenia pionowy | 178° |
| Kąt widzenia poziomy | 178° |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | G-Master |
| Obszar widzialny w pionie | 335.7mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.7mm |
| Pivot | Tak |
| Plamka matrycy | 0.233mm |
| Pobór mocy | 24W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 (QHD) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Swivel (obrót lewo/prawo) | Tak |
| Szerokość | 612mm |
| Tilt (pochylenie) | Tak |
| Typ matrycy | Fast IPS |
| Waga | 4kg |
| Waga z podstawą | 5.8kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 313mm |
| Zakres regulacji wysokości | 150mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 4kg
- Model
- G-Master
- Etykieta energetyczna
- Pobierz
- Przekątna ekranu 2
- 27''
- Typ matrycy
- Fast IPS
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Obszar widzialny w pionie
- 335.7mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 596.7mm
- Plamka matrycy
- 0.233mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 2560 x 1440 (QHD)
- Jasność
- 350cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- 178°
- Kąt widzenia pionowy
- 178°
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x DisplayPort
2 x HDMI
2 x USB (Type C)
2 x USB 3.0 - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Tak
- Certyfikaty
- CE
EAC
REACH
RoHS
WEEE - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 24W
- Klasa energetyczna
- F
- Akcesoria w zestawie
- Kable Skrócona instrukcja obsługi Instrukcja bezpieczeństwa
- Wysokość
- 313mm
- Szerokość
- 612mm
- Głębokość
- 403.5mm
- Kontrast dynamiczny
- 80 000 000:1
- Częstotliwość pozioma min.
- 30kHz
- Częstotliwość pozioma max.
- 550kHz
- Waga z podstawą
- 5.8kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Data Act
- Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%
- Regulacja wysokości
- Tak
- Częstotliwość odświeżania
- 320Hz
- Kensington Security Slot
- Tak
- Czas reakcji MPRT
- 0.6ms
- Zakres regulacji wysokości
- 150mm
- Swivel (obrót lewo/prawo)
- Tak
- Tilt (pochylenie)
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 4948570126859
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także