IIYAMA Monitor 27 cali GB2766HSU-B1
IIYAMA Monitor 27 cali GB2766HSU-B1 IIYAMA Monitor 27 cali GB2766HSU-B1 to monitor z matrycą VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu. VA Typ matrycy 1920 x 1080 (FHD 1080).
IIYAMA Monitor 27 cali GB2766HSU-B1
IIYAMA Monitor 27 cali GB2766HSU-B1 to monitor z matrycą VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Pozostałe: skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa Kable: zasilający, USB, HDMI . Data Act: Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%. Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 2 x USB 2.0. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 2 x USB 2.0.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Pozostałe: skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa Kable: zasilający, USB, HDMI |
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 2 x USB 2.0 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość z podstawą | 256mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Model | G-MASTER GB2766HSU-B1 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | VA |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość z podstawą | 409.5mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Model
- G-MASTER GB2766HSU-B1
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 27''
- Typ matrycy
- VA
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- Obszar widzialny w poziomie
- Plamka matrycy
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- Jasność
- Kontrast statyczny
- 3 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x DisplayPort
2 x HDMI
2 x USB 2.0 - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- CE
EAC
ErP
RoHS
TUV
WEEE - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- Klasa energetyczna
- F
- Akcesoria w zestawie
- Pozostałe: skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa Kable: zasilający, USB, HDMI
- Szerokość
- Kontrast dynamiczny
- 80 000 000:1
- Wysokość z podstawą
- 409.5mm
- Głębokość z podstawą
- 256mm
- Częstotliwość pozioma min.
- Częstotliwość pozioma max.
- Zakrzywienie ekranu
- Waga z podstawą
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Data Act
- Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%
Specyficzne kody
- EAN13
- 4948570118878
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także