IIYAMA Monitor 31.5 cala XB3294UHSCP-B1.4K,VA,2xHDMI,DP,USB-C dock 95W,
IIYAMA Monitor 31.5 cala XB3294UHSCP-B1.4K,VA,2xHDMI,DP,USB-C dock 95W, IIYAMA Monitor 31.5 cala XB3294UHSCP-B1.4K,VA,2xHDMI,DP,USB-C dock 95W, to monitor z matrycą VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
IIYAMA Monitor 31.5 cala XB3294UHSCP-B1.4K,VA,2xHDMI,DP,USB-C dock 95W,
IIYAMA Monitor 31.5 cala XB3294UHSCP-B1.4K,VA,2xHDMI,DP,USB-C dock 95W, to monitor z matrycą VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Data Act: Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%. Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x RJ-45 LAN, 3 x USB 3.2 Type-C Gen 1. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Model: ProLite XB3294UHSCP-B1.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x RJ-45 LAN, 3 x USB 3.2 Type-C Gen 1.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji new | 2ms |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x RJ-45 LAN, 3 x USB 3.2 Type-C Gen 1 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 245.5mm |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Jasność | 400cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Model | ProLite XB3294UHSCP-B1 |
| Obszar widzialny w pionie | 405.7mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 708.9mm |
| Pivot | Tak |
| Plamka matrycy | 0.182mm |
| Pobór mocy | 55W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 31.5'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 713.9mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | VA |
| Waga | 8.5kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 448.5mm |
| Wysokość (maks.) | 598.5mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 8.5kg
- Model
- ProLite XB3294UHSCP-B1
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 31.5''
- Typ matrycy
- VA
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 405.7mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 708.9mm
- Plamka matrycy
- 0.182mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 3840 x 2160 (4K/UHD)
- Czas reakcji new
- 2ms
- Jasność
- 400cd/m²
- Kontrast statyczny
- 3 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 1,07 mld
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x DisplayPort
1 x RJ-45 LAN
2 x HDMI
2 x USB 3.2 Type-A Gen 1
3 x USB 3.2 Type-C Gen 1 - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Tak
- Certyfikaty
- CE
EAC
ErP
PSE
REACH
RoHS
TCO
TUV
UKCA
VCCI-B
WEEE - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 55W
- Klasa energetyczna
- G
- Wysokość
- 448.5mm
- Szerokość
- 713.9mm
- Głębokość
- 245.5mm
- Kontrast dynamiczny
- 80 000 000:1
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Data Act
- Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%
- Wysokość (maks.)
- 598.5mm
- Regulacja wysokości
- Tak
- Częstotliwość odświeżania
- 60Hz
- Kensington Security Slot
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 4948570126279
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także