HP Inc. Monitor Pro seria 7 37.5 cala WQHD+ Thunderbolt 4 - 738pu
HP Inc. Monitor Pro seria 7 37.5 cala WQHD+ Thunderbolt 4 - 738pu HP Inc. Monitor Pro seria 7 37.5 cala WQHD+ Thunderbolt 4 - 738pu to monitor z matrycą IPS Black. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
HP Inc. Monitor Pro seria 7 37.5 cala WQHD+ Thunderbolt 4 - 738pu
HP Inc. Monitor Pro seria 7 37.5 cala WQHD+ Thunderbolt 4 - 738pu to monitor z matrycą IPS Black. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Data Act: HP - PPHPD%, UPHPD%, RNHPD%, TNHPD%, TCHPD%, RDHPD%. Gniazda we/wy: 2 x DisplayPort, 1 x RJ-45 LAN, 2 x Thunderbolt 4, 2 x USB 3.2 Type-C Gen 2, 5 x USB 3.2 Type-A Gen 2, 1 x HDMI. Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 2 x DisplayPort, 1 x RJ-45 LAN, 2 x Thunderbolt 4, 2 x USB 3.2 Type-C Gen 2, 5 x USB 3.2 Type-A Gen 2, 1 x HDMI.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji new | 5ms |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 60Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 30Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 140kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30kHz |
| Data Act | HP - PPHPD%, UPHPD%, RNHPD%, TNHPD%, TCHPD%, RDHPD% |
| Gniazda we/wy | 2 x DisplayPort, 1 x RJ-45 LAN, 2 x Thunderbolt 4, 2 x USB 3.2 Type-C Gen 2, 5 x USB 3.2 Type-A Gen 2, 1 x HDMI |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 108mm |
| Głębokość z podstawą | 267mm |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Jasność | 400nits |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 2 000:1 |
| Model | HP 738pu |
| Obszar widzialny w pionie | 367mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 880mm |
| Plamka matrycy | 0.23mm |
| Pobór mocy | 75W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 21:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 37.5'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 3840 x 1600 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 894mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | IPS Black |
| Waga z podstawą | 12.25kg |
| Wysokość | 397mm |
| Wysokość z podstawą | 581mm |
| Zakrzywienie ekranu | 2300R |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Model
- HP 738pu
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 37.5''
- Typ matrycy
- IPS Black
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 367mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 880mm
- Plamka matrycy
- 0.23mm
- Proporcje obrazu
- 21:9
- Rozdzielczość
- 3840 x 1600
- Czas reakcji new
- 5ms
- Jasność
- 400nits
- Kontrast statyczny
- 2 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 1,07 mld
- Gniazda we/wy
- 1 x HDMI
1 x RJ-45 LAN
2 x DisplayPort
2 x Thunderbolt 4
2 x USB 3.2 Type-C Gen 2
5 x USB 3.2 Type-A Gen 2 - Wbudowane głośniki
- Nie
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- BSMI
CB
CE
EAC
FCC (jeśli nie ma podanej klasy)
KC
KCC
PSB
TUV - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 75W
- Klasa energetyczna
- G
- Wysokość
- 397mm
- Szerokość
- 894mm
- Głębokość
- 108mm
- Wysokość z podstawą
- 581mm
- Głębokość z podstawą
- 267mm
- Częstotliwość pozioma min.
- 30kHz
- Częstotliwość pozioma max.
- 140kHz
- Częstotliwość pionowa min.
- 30Hz
- Częstotliwość pionowa max.
- 60Hz
- Zakrzywienie ekranu
- 2300R
- Waga z podstawą
- 12.25kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Data Act
- HP - PPHPD%, UPHPD%, RNHPD%, TNHPD%, TCHPD%, RDHPD%
- Regulacja wysokości
- Tak
- Częstotliwość odświeżania
- 60Hz
Specyficzne kody
- EAN13
- 197497776584
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także