XIAOMI Monitor 4K A27Ui EU
XIAOMI Monitor 4K A27Ui EU XIAOMI Monitor 4K A27Ui EU to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu. TFT IPS (IPS) Typ matrycy 3840 x 2160 (4K/UHD).
XIAOMI Monitor 4K A27Ui EU
XIAOMI Monitor 4K A27Ui EU to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x Audio out, 1 x USB (Type C), 2 x USB 2.0. Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 3840 x 2160 (4K/UHD).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x Audio out, 1 x USB (Type C), 2 x USB 2.0.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji new | 6ms |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Data Act | Xiaomi - __XIA% |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x Audio out, 1 x USB (Type C), 2 x USB 2.0 |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość z podstawą | 185mm |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Jasność | 360nits |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | Nie dotyczy |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Model | A27Ui |
| Plamka matrycy | 0.1554mm |
| Pobór mocy | 120W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Szerokość | 613mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga z podstawą | 5.5kg |
| Wysokość z podstawą | 511mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Model
- A27Ui
- Przekątna ekranu 2
- 27''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Plamka matrycy
- 0.1554mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 3840 x 2160 (4K/UHD)
- Czas reakcji new
- 6ms
- Jasność
- 360nits
- Kontrast statyczny
- 1 200:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 1,07 mld
- Gniazda we/wy
- 1 x Audio out
1 x DisplayPort
1 x USB (Type C)
2 x HDMI
2 x USB 2.0 - Wbudowane głośniki
- Nie
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Standard VESA
- 75 x 75
- Pobór mocy
- 120W
- Klasa energetyczna
- Nie dotyczy
- Szerokość
- 613mm
- Wysokość z podstawą
- 511mm
- Głębokość z podstawą
- 185mm
- Waga z podstawą
- 5.5kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Data Act
- Xiaomi - __XIA%
- Regulacja wysokości
- Nie
- Częstotliwość odświeżania
- 60Hz
Specyficzne kody
- EAN13
- 6941948706989
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także