Samsung Monitor 27 cali S32GF IPS 1920x1080 FHD 16:9 2xHDMI 5ms 120Hz
Samsung Monitor 27 cali S32GF IPS 1920x1080 FHD 16:9 2xHDMI 5ms 120Hz Samsung Monitor 27 cali S32GF IPS 1920x1080 FHD 16:9 2xHDMI 5ms 120Hz to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Samsung Monitor 27 cali S32GF IPS 1920x1080 FHD 16:9 2xHDMI 5ms 120Hz
Samsung Monitor 27 cali S32GF IPS 1920x1080 FHD 16:9 2xHDMI 5ms 120Hz to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Kabel HDMI Długość przewodu zasilania 1.5 m . Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 2 x HDMI.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Kabel HDMI Długość przewodu zasilania 1.5 m |
| Czas reakcji new | 5ms |
| Częstotliwość odświeżania | 120Hz |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 36.2mm |
| Głębokość z podstawą | 200.4mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 250cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | D |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | Mega Contrast |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | LS27F320GAUXEN |
| Obszar widzialny w pionie | 336.312mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.888mm |
| Pobór mocy | 16.4W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 612.7mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 2.5kg |
| Waga z podstawą | 3kg |
| Wysokość | 360.9mm |
| Wysokość z podstawą | 470mm |
| Zakrzywienie ekranu | 0R |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 2.5kg
- Model
- LS27F320GAUXEN
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 27''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 336.312mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 597.888mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- 5ms
- Jasność
- 250cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 2 x HDMI
- Wbudowane głośniki
- Nie
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- Eyesafe Display
- Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 16.4W
- Klasa energetyczna
- D
- Akcesoria w zestawie
- Kabel HDMI Długość przewodu zasilania 1.5 m
- Wysokość
- 360.9mm
- Szerokość
- 612.7mm
- Głębokość
- 36.2mm
- Kontrast dynamiczny
- Mega Contrast
- Wysokość z podstawą
- 470mm
- Głębokość z podstawą
- 200.4mm
- Zakrzywienie ekranu
- 0R
- Waga z podstawą
- 3kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Regulacja wysokości
- Nie
- Częstotliwość odświeżania
- 120Hz
- Kensington Security Slot
- Nie
Specyficzne kody
- EAN13
- 8806097000372
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także