Lenovo Monitor 31,5 cali ThinkVision T32h-30 63D3GAT1EU
Lenovo Monitor 31,5 cali ThinkVision T32h-30 63D3GAT1EU Lenovo Monitor 31,5 cali ThinkVision T32h-30 63D3GAT1EU to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Lenovo Monitor 31,5 cali ThinkVision T32h-30 63D3GAT1EU
Lenovo Monitor 31,5 cali ThinkVision T32h-30 63D3GAT1EU to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Monitor z podstawą Kabel zasilający 1,8 m Kabel USB Typ C - USB Typ C 1,8 m Instrukcja . Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 1 x USB (Type C), 4 x USB 3.0, 1 x RJ-45 LAN. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 1 x USB (Type C), 4 x USB 3.0, 1 x RJ-45 LAN.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Monitor z podstawą Kabel zasilający 1,8 m Kabel USB Typ C - USB Typ C 1,8 m Instrukcja |
| Czas reakcji new | 4ms |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 1 x USB (Type C), 4 x USB 3.0, 1 x RJ-45 LAN |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 59.5mm |
| Głębokość z podstawą | 234.9mm |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Jasność | 350cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kąt widzenia pionowy | 178° |
| Kąt widzenia poziomy | 178° |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 3 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | T32h-30 |
| Obszar widzialny w pionie | 392.7mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 698.1mm |
| Pivot | Tak |
| Plamka matrycy | 0.273mm |
| Pobór mocy | 153W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 31.5'' |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 714.2mm |
| TCO Certified | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 7.2kg |
| Waga z podstawą | 9.9kg |
| Wysokość | 420.9mm |
| Wysokość z podstawą | 599.5mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 7.2kg
- Model
- T32h-30
- Etykieta energetyczna
- Pobierz
- Przekątna ekranu 2
- 31.5''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 392.7mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 698.1mm
- Plamka matrycy
- 0.273mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 2560 x 1440
- Czas reakcji new
- 4ms
- Jasność
- 350cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- 178°
- Kąt widzenia pionowy
- 178°
- Ilość kolorów
- 1,07 mld
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x DisplayPort
1 x HDMI
1 x RJ-45 LAN
1 x USB (Type C)
4 x USB 3.0 - Wbudowane głośniki
- Nie
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Tak
- Certyfikaty
- CCC
EPEAT
Energy Star
Eyesafe Display
RoHS
TCO
TUV - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 153W
- Klasa energetyczna
- F
- Akcesoria w zestawie
- Monitor z podstawą Kabel zasilający 1,8 m Kabel USB Typ C - USB Typ C 1,8 m Instrukcja
- TCO Certified
- Tak
- Wysokość
- 420.9mm
- Szerokość
- 714.2mm
- Głębokość
- 59.5mm
- Kontrast dynamiczny
- 3 000 000:1
- Wysokość z podstawą
- 599.5mm
- Głębokość z podstawą
- 234.9mm
- Waga z podstawą
- 9.9kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Częstotliwość odświeżania
- 60Hz
Specyficzne kody
- EAN13
- 196801200739
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także