Asus Mysz bezprzewodowa ROG Harpe Ace Aim Lab Edition 36000 DPI/RF/BT
Asus Mysz bezprzewodowa ROG Harpe Ace Aim Lab Edition 36000 DPI/RF/BT. Model: ROG Harpe Ace Aim Lab Edition. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Asus Mysz bezprzewodowa ROG Harpe Ace Aim Lab Edition 36000 DPI/RF/BT
Asus Mysz bezprzewodowa ROG Harpe Ace Aim Lab Edition 36000 DPI/RF/BT to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Precyzja i komfort użytkowania
Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Interfejs: USB, Bluetooth, Radio 2,4 GHz. Model: ROG Harpe Ace Aim Lab Edition. Wymiary: 127,5 x 63,7 x 39,6 mm.
Specyfikacja techniczna
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Interfejs | USB, Bluetooth, Radio 2,4 GHz |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Liczba przycisków | 5 |
| Model | ROG Harpe Ace Aim Lab Edition |
| Podświetlenie | Tak |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Profil | Uniwersalny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Gaming |
| Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi] | 36000dpi |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Waga | 54g |
| Wymiary | 127,5 x 63,7 x 39,6 mm |
| Zasilanie (lista) | Akumulator |
Opis
- Przeznaczenie (myszy / podkładki)
- Gaming
- Sensor myszy
- Optyczny
- Liczba przycisków
- 5
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Liczba rolek
- Połączenie
- Bezprzewodowe
- Interfejs
- Bluetooth
Radio 2,4 GHz
USB - Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Profil
- Uniwersalny
- Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi]
- 36000dpi
- Podświetlenie
- Tak
- Zasilanie (lista)
- Akumulator
- Wymiary
- 127,5 x 63,7 x 39,6 mm
- Waga
- 54g
- Model
- ROG Harpe Ace Aim Lab Edition
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711081936428
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także