Trust Zestaw GXT 790 3-in-1 Gaming - słuchawki, mysz, podkładka czarny
Trust Zestaw GXT 790 3-in-1 Gaming - słuchawki, mysz, podkładka czarny Trust Zestaw GXT 790 3-in-1 Gaming - słuchawki, mysz, podkładka czarny to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Trust Zestaw GXT 790 3-in-1 Gaming - słuchawki, mysz, podkładka czarny
Trust Zestaw GXT 790 3-in-1 Gaming - słuchawki, mysz, podkładka czarny to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Precyzja i komfort użytkowania
Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Konstrukcja (słuchawki): Z muszlami nausznymi. Kontrola dźwięku: Regulacja głośności.
Specyfikacja techniczna
| Dźwięk (słuchawki) | Stereo |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Interfejs | USB |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Konstrukcja (słuchawki) | Z muszlami nausznymi |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Liczba przycisków | 6 |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Podświetlenie | Tak |
| Połączenie | Przewodowe |
| Profil | Praworęczny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Gaming |
| Przeznaczenie (słuchawki) | Gaming |
| Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi] | 6400dpi |
| Rozdzielczość (min.) [dpi/lpi] | 200dpi |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Wymiary | 208 x 245 mm |
| Zasilanie (lista) | USB 5V |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
Opis
- Przeznaczenie (myszy / podkładki)
- Gaming
- Sensor myszy
- Optyczny
- Liczba przycisków
- 6
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Liczba rolek
- Połączenie
- Przewodowe
- Interfejs
- USB
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja normalna
- Profil
- Praworęczny
- Rozdzielczość (min.) [dpi/lpi]
- 200dpi
- Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi]
- 6400dpi
- Podświetlenie
- Tak
- Zasilanie (lista)
- USB 5V
- Wymiary
- 208 x 245 mm
- Separator - nagłówek
- Mysz
Podkładka pod mysz
Słuchawki - Podkładka pod nadgarstek
- Nie
- Przeznaczenie (słuchawki)
- Gaming
- Konstrukcja (słuchawki)
- Z muszlami nausznymi
- Komunikacja bezprzewodowa
- Nie
- Złącza
- 3,5 mm minijack
- Dźwięk (słuchawki)
- Stereo
- Kontrola dźwięku
- Regulacja głośności
- Funkcje bluetooth
- Nie dotyczy
- Mikrofon
- Na pałąku
Specyficzne kody
- EAN13
- 8713439251173
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także