Trust Mysz gamingowa GXT109P Felox biała
54,99 zł
Brutto
Trust Mysz gamingowa GXT109P Felox biała Trust Mysz gamingowa GXT109P Felox biała to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce. USB Interfejs 24 miesięcy - Gwarancja normalna.
Trust Mysz gamingowa GXT109P Felox biała
Trust Mysz gamingowa GXT109P Felox biała to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
USB
Interfejs
24 miesięcy - Gwarancja normalna
Gwarancja
Biały
Kolor (wyliczeniowy)
Przewodowe
Połączenie
Precyzja i komfort użytkowania
Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Wymiary: 131 x 70 x 42 mm.
Specyfikacja techniczna
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Interfejs | USB |
| Kolor (wyliczeniowy) | Biały |
| Podświetlenie | Tak |
| Połączenie | Przewodowe |
| Profil | Praworęczny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Gaming |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Waga | 102g |
| Wymiary | 131 x 70 x 42 mm |
| Zasilanie (lista) | USB 5V |
25066
30 Przedmioty
Opis
- Przeznaczenie (myszy / podkładki)
- Gaming
- Sensor myszy
- Optyczny
- Liczba przycisków
- Kolor (wyliczeniowy)
- Biały
- Liczba rolek
- Połączenie
- Przewodowe
- Interfejs
- USB
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja normalna
- Profil
- Praworęczny
- Rozdzielczość (min.) [dpi/lpi]
- Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi]
- Podświetlenie
- Tak
- Zasilanie (lista)
- USB 5V
- Wymiary
- 131 x 70 x 42 mm
- Waga
- 102g
- Długość przewodu
Specyficzne kody
- EAN13
- 8713439250664
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także