DICOTA Mysz Wireless Mouse Comfort Biała
35,00 zł
Brutto
DICOTA Mysz Wireless Mouse Comfort Biała DICOTA Mysz Wireless Mouse Comfort Biała to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce. Comfort Model USB Interfejs.
DICOTA Mysz Wireless Mouse Comfort Biała
DICOTA Mysz Wireless Mouse Comfort Biała to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Comfort
Model
USB
Interfejs
24 miesięcy - Gwarancja normalna
Gwarancja
Biały
Kolor (wyliczeniowy)
Precyzja i komfort użytkowania
Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Wymiary: 104 x 66 x 39 mm.
Specyfikacja techniczna
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Interfejs | USB |
| Kolor (wyliczeniowy) | Biały |
| Model | Comfort |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Profil | Uniwersalny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Biuro |
| Waga | 103g |
| Wymiary | 104 x 66 x 39 mm |
| Zasięg | 10m |
| Zasilanie (lista) | Bateria |
D31659W
12 Przedmioty
Opis
- Przeznaczenie (myszy / podkładki)
- Biuro
- Liczba przycisków
- Kolor (wyliczeniowy)
- Biały
- Liczba rolek
- Połączenie
- Bezprzewodowe
- Interfejs
- USB
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja normalna
- Profil
- Uniwersalny
- Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi]
- Podświetlenie
- Nie
- Zasilanie (lista)
- Bateria
- Wymiary
- 104 x 66 x 39 mm
- Waga
- 103g
- Model
- Comfort
- Zasięg
- 10m
Specyficzne kody
- EAN13
- 7640239422384
chat
Komentarze (1)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także