MSI Mysz Forge GM100
61,00 zł
Brutto
MSI Mysz Forge GM100. Model: Forge GM100. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
MSI Mysz Forge GM100
MSI Mysz Forge GM100 to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Forge GM100
Model
USB
Interfejs
1.5m
Długość przewodu
24 miesięcy - Gwarancja normalna
Gwarancja
Precyzja i komfort użytkowania
Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Wymiary: 120 x 60 x 40 mm.
Specyfikacja techniczna
| Długość przewodu | 1.5m |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Interfejs | USB |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Liczba przycisków | 7 |
| Model | Forge GM100 |
| Podświetlenie | Tak, RGB |
| Połączenie | Przewodowe |
| Profil | Uniwersalny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Gaming |
| Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi] | 6400dpi |
| Rozdzielczość (min.) [dpi/lpi] | 1000dpi |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Waga | 108g |
| Wymiary | 120 x 60 x 40 mm |
| Zasilanie (lista) | USB 5V |
S12-0402310-HH9
30 Przedmioty
Opis
- Przeznaczenie (myszy / podkładki)
- Gaming
- Sensor myszy
- Optyczny
- Liczba przycisków
- 7
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Liczba rolek
- Połączenie
- Przewodowe
- Interfejs
- USB
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja normalna
- Profil
- Uniwersalny
- Rozdzielczość (min.) [dpi/lpi]
- 1000dpi
- Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi]
- 6400dpi
- Podświetlenie
- RGB
Tak - Zasilanie (lista)
- USB 5V
- Wymiary
- 120 x 60 x 40 mm
- Waga
- 108g
- Model
- Forge GM100
- Długość przewodu
- 1.5m
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711377176873
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także