Thermaltake Versa H17 microATX USB3.0 Window - Black
Thermaltake Versa H17 microATX USB3.0 Window - Black Thermaltake Versa H17 microATX USB3.0 Window - Black to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza. Midi Tower.
Thermaltake Versa H17 microATX USB3.0 Window - Black
Thermaltake Versa H17 microATX USB3.0 Window - Black to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Konstrukcja i kompatybilność
Format obudowy: Micro ATX, Mini ITX. Gwarancja: 36 miesięcy - Rękojmia. Panel boczny: Tak (NIE ZAZNACZAĆ). Wymiary: 390 x 205 x 380 mm.
Złącza i wyposażenie
Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon, 1 x słuchawki, 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0.
Specyfikacja techniczna
| Format obudowy | Micro ATX, Mini ITX |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Rękojmia |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Liczba miejsc montażowych (sumaryczna) | 4 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Panel boczny | Tak (NIE ZAZNACZAĆ) |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Waga | 4.5kg |
| Wentylator | 12 cm |
| Wymiary | 390 x 205 x 380 mm |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon, 1 x słuchawki, 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0 |
| Złącze zas. MB | 20 + 4 pin |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Rękojmia
- Wymiary
- 390 x 205 x 380 mm
- Waga
- 4.5kg
- Moc zasilacza
- Brak
- Wentylator
- 12 cm
- Ilość złącz zas. MOLEX
- 0
- Ilość złącz zas. SATA
- 0
- Ilość złącz zas. 4-pin 12V
- 0
- Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin
- 0
- Złącze zas. MB
- 20 + 4 pin
- Ilość złącz zas. 8-pin 12V
- 0
- Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V
- 0
- Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin
- 0
- Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin
- 0
- Typ obudowy
- Midi Tower
- Format obudowy
- Micro ATX
Mini ITX - Miejsca montażowe 3,5'' wewn.
- 2
- Miejsca montażowe 3,5'' zewn.
- 0
- Miejsca montażowe 5,25'' zewn.
- 0
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.
- 2
- Złącza na przednim panelu
- 1 x USB 3.0
1 x mikrofon
1 x słuchawki
2 x USB 2.0 - Ilość złącz zas. Floppy
- 0
- Liczba miejsc montażowych (sumaryczna)
- 4
- Air Duct
- Nie
- Panel boczny
- Tak (NIE ZAZNACZAĆ)
- Miejsca montażowe 5,25'' wewn.
- 0
- Miejsca montażowe 2,5'' zewn.
- 0
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711246870901
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także