Obudowa Chieftec CT-01B-350GPB mATX z zasilaczem
322,00 zł
Brutto
Obudowa Chieftec CT-01B-350GPB mATX z zasilaczem Obudowa Chieftec CT-01B-350GPB mATX z zasilaczem to obudowa komputerowa Micro ATX. Kompaktowa obudowa do mniejszych zestawów komputerowych. Mini Tower Typ obudowy.
Obudowa Chieftec CT-01B-350GPB mATX z zasilaczem
Obudowa Chieftec CT-01B-350GPB mATX z zasilaczem to obudowa komputerowa Micro ATX. Kompaktowa obudowa do mniejszych zestawów komputerowych.
Mini Tower
Typ obudowy
Mini-ITX, M-ATX
Format płyty
Czarny (Black)
Kolor obudowy
USB 2.0 x2, HD Audio (microphone + line-out), USB 3.0 x1
Gniazda na panelu
Kluczowe cechy
Gniazda na panelu: USB 2.0 x2, HD Audio (microphone + line-out), USB 3.0 x1.
Złącza i wyposażenie
Wyposażenie dodatkowe: Zestaw śrub.
Specyfikacja techniczna
| Boczny kanał wentylacyjny | Tak |
| Format płyty | Mini-ITX, M-ATX |
| Gniazda na panelu | USB 2.0 x2, HD Audio (microphone + line-out), USB 3.0 x1 |
| Ilość wentylatorów (max) | 2 szt. |
| Ilość zatok wewn. 2.5" (C) | 1 szt. |
| Ilość zatok wewn. 3.5" (B) | 2 szt. |
| Ilość zatok zewn. 3.5" (A) | 1 szt. |
| Ilość zatok zewn. 5.25" | 2 szt. |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Maksymalna długość karty graficznej | 340 mm |
| Maksymalna wysokość wentylatora CPU | 140 mm |
| Materiał | Stal |
| Miejsca na karty rozszerzeń | 4 |
| Moc zasilacza | 350 W |
| Obudowa z zasilaczem | Tak |
| Standard zasilacza | ATX |
| Typ obudowy | Mini Tower |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 425 x 180 x 352 |
| Wyposażenie dodatkowe | Zestaw śrub |
CT-01B-350GPB
3 Przedmioty
Opis
- Moc zasilacza
- 350 W
- Typ obudowy
- Mini Tower
- Format płyty
- M-ATX
Mini-ITX - Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Gwarancja producenta [mies.]
- 24
- Wyposażenie dodatkowe
- Zestaw śrub
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 425 x 180 x 352
- Materiał
- Stal
- Obudowa z zasilaczem
- Tak
- Ilość zatok zewn. 5.25"
- 2 szt.
- Ilość zatok zewn. 3.5" (A)
- 1 szt.
- Ilość zatok wewn. 3.5" (B)
- 2 szt.
- Ilość zatok wewn. 2.5" (C)
- 1 szt.
- Gniazda na panelu
- HD Audio (microphone + line-out)
USB 2.0 x2
USB 3.0 x1 - Miejsca na karty rozszerzeń
- 4
- Maksymalna długość karty graficznej
- 340 mm
- Okno
- Nie
- Maksymalna wysokość wentylatora CPU
- 140 mm
- Boczny kanał wentylacyjny
- Tak
- Ilość wentylatorów (zainstalowanych)
- 0 szt.
- Ilość wentylatorów (max)
- 2 szt.
- Standard zasilacza
- ATX
Specyficzne kody
- EAN13
- 4710713233829
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także