Obudowa Chieftec BU-12B-300 Mini-ITX z zasilaczem
Obudowa Chieftec BU-12B-300 Mini-ITX z zasilaczem Obudowa Chieftec BU-12B-300 Mini-ITX z zasilaczem to obudowa komputerowa Micro ATX. Kompaktowa obudowa do mniejszych zestawów komputerowych. Desktop Typ obudowy.
Obudowa Chieftec BU-12B-300 Mini-ITX z zasilaczem
Obudowa Chieftec BU-12B-300 Mini-ITX z zasilaczem to obudowa komputerowa Micro ATX. Kompaktowa obudowa do mniejszych zestawów komputerowych.
Kluczowe cechy
Gniazda na panelu: HD Audio (microphone + line-out), USB 3.0 x2, Czytnik kart SD/MMC/MS. Wymiary [G x S x W] (mm): 290 x 92,5 x 280.
Złącza i wyposażenie
Wyposażenie dodatkowe: Zestaw śrub.
Specyfikacja techniczna
| Format płyty | Mini-ITX |
| Gniazda na panelu | HD Audio (microphone + line-out), USB 3.0 x2, Czytnik kart SD/MMC/MS |
| Ilość wentylatorów (max) | 1 szt. |
| Ilość wentylatorów (zainstalowanych) | 1 szt. |
| Ilość zatok wewn. 2.5" (C) | 2 szt. |
| Ilość zatok wewn. 3.5" (B) | 1 szt. |
| Ilość zatok zewn. 5.25" | 1 szt. |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Maksymalna długość karty graficznej | 150 mm |
| Maksymalna wysokość wentylatora CPU | 65 mm |
| Materiał | Stal |
| Miejsca na karty rozszerzeń | 2 |
| Moc zasilacza | 300 W |
| Obudowa z zasilaczem | Tak |
| Standard zasilacza | TFX |
| Typ obudowy | Desktop |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 290 x 92,5 x 280 |
| Wyposażenie dodatkowe | Zestaw śrub |
Opis
- Moc zasilacza
- 300 W
- Typ obudowy
- Desktop
- Format płyty
- Mini-ITX
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Gwarancja producenta [mies.]
- 24
- Wyposażenie dodatkowe
- Zestaw śrub
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 290 x 92,5 x 280
- Materiał
- Stal
- Obudowa z zasilaczem
- Tak
- Ilość zatok zewn. 5.25"
- 1 szt.
- Ilość zatok wewn. 3.5" (B)
- 1 szt.
- Ilość zatok wewn. 2.5" (C)
- 2 szt.
- Gniazda na panelu
- Czytnik kart SD/MMC/MS
HD Audio (microphone + line-out)
USB 3.0 x2 - Miejsca na karty rozszerzeń
- 2
- Maksymalna długość karty graficznej
- 150 mm
- Maksymalna wysokość wentylatora CPU
- 65 mm
- Ilość wentylatorów (zainstalowanych)
- 1 szt.
- Ilość wentylatorów (max)
- 1 szt.
- Standard zasilacza
- TFX
Specyficzne kody
- EAN13
- 0753263077158
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także