Obudowa Chieftec CS-12B-300 mATX z zasilaczem
Obudowa Chieftec CS-12B-300 mATX z zasilaczem Obudowa Chieftec CS-12B-300 mATX z zasilaczem to obudowa komputerowa Micro ATX. Kompaktowa obudowa do mniejszych zestawów komputerowych. Desktop Mini-Tower.
Obudowa Chieftec CS-12B-300 mATX z zasilaczem
Obudowa Chieftec CS-12B-300 mATX z zasilaczem to obudowa komputerowa Micro ATX. Kompaktowa obudowa do mniejszych zestawów komputerowych.
Kluczowe cechy
Gniazda na panelu: USB 2.0 x2, HD Audio (microphone + line-out), USB 3.0 x2. Typ obudowy: Desktop Mini-Tower. Wyposażenie dodatkowe: Zestaw śrub, podstawka.
Złącza i wyposażenie
Wyposażenie dodatkowe: Zestaw śrub, podstawka.
Specyfikacja techniczna
| Format płyty | Mini-ITX, M-ATX |
| Gniazda na panelu | USB 2.0 x2, HD Audio (microphone + line-out), USB 3.0 x2 |
| Ilość wentylatorów (max) | 1 szt. |
| Ilość zatok wewn. 2.5" (C) | 1 szt. |
| Ilość zatok wewn. 3.5" (B) | 1 szt. |
| Ilość zatok zewn. 3.5" (A) | 1 szt. |
| Ilość zatok zewn. 5.25" | 1 szt. |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Maksymalna długość karty graficznej | 195 mm |
| Maksymalna wysokość wentylatora CPU | 85 mm |
| Materiał | Stal |
| Miejsca na karty rozszerzeń | 4 |
| Moc zasilacza | 300 W |
| Obudowa z zasilaczem | Tak |
| Standard zasilacza | TFX |
| Typ obudowy | Desktop Mini-Tower |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 356 x 102 x 338 |
| Wyposażenie dodatkowe | Zestaw śrub, podstawka |
| Łączna ilość zatok na dyski (A+B+C+D) | 4 |
Opis
- Moc zasilacza
- 300 W
- Typ obudowy
- Desktop Mini-Tower
- Format płyty
- M-ATX
Mini-ITX - Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Gwarancja producenta [mies.]
- 24
- Wyposażenie dodatkowe
- Zestaw śrub, podstawka
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 356 x 102 x 338
- Materiał
- Stal
- Obudowa z zasilaczem
- Tak
- Ilość zatok zewn. 5.25"
- 1 szt.
- Ilość zatok zewn. 3.5" (A)
- 1 szt.
- Ilość zatok wewn. 3.5" (B)
- 1 szt.
- Ilość zatok wewn. 2.5" (C)
- 1 szt.
- Łączna ilość zatok na dyski (A+B+C+D)
- 4
- Gniazda na panelu
- HD Audio (microphone + line-out)
USB 2.0 x2
USB 3.0 x2 - Miejsca na karty rozszerzeń
- 4
- Maksymalna długość karty graficznej
- 195 mm
- Okno
- Nie
- Maksymalna wysokość wentylatora CPU
- 85 mm
- Boczny kanał wentylacyjny
- Nie
- Ilość wentylatorów (zainstalowanych)
- 0 szt.
- Ilość wentylatorów (max)
- 1 szt.
- Standard zasilacza
- TFX
Specyficzne kody
- EAN13
- 0753263076823
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także