Obudowa MSI MAG FORGE M100A mATX Midi z oknem, bez zasilacza
Obudowa MSI MAG FORGE M100A mATX Midi z oknem, bez zasilacza Obudowa MSI MAG FORGE M100A mATX Midi z oknem, bez zasilacza to obudowa komputerowa Micro ATX. Kompaktowa obudowa do mniejszych zestawów komputerowych.
Obudowa MSI MAG FORGE M100A mATX Midi z oknem, bez zasilacza
Obudowa MSI MAG FORGE M100A mATX Midi z oknem, bez zasilacza to obudowa komputerowa Micro ATX. Kompaktowa obudowa do mniejszych zestawów komputerowych.
Kluczowe cechy
Format płyty: Micro-ATX, Mini-ITX. Gniazda na panelu: HD Audio (microphone + line-out), USB 3.0 x1, USB-A x2. Wymiary [G x S x W] (mm): 388 x 200 x 423mm.
Specyfikacja techniczna
| Format płyty | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Gniazda na panelu | HD Audio (microphone + line-out), USB 3.0 x1, USB-A x2 |
| Ilość wentylatorów (max) | 6 szt. |
| Ilość wentylatorów (zainstalowanych) | 4 szt. |
| Ilość zatok wewn. 2.5" (C) | 2 szt. |
| Ilość zatok wewn. 3.5" (B) | 2 szt. |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Maksymalna długość karty graficznej | 300 mm |
| Maksymalna wysokość wentylatora CPU | 160 mm |
| Miejsca na karty rozszerzeń | 7 |
| Okno | Tak |
| Standard zasilacza | Micro ATX |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 388 x 200 x 423mm |
| Łączna ilość zatok na dyski (A+B+C+D) | 4 |
Opis
- Typ obudowy
- Midi Tower
- Format płyty
- Micro-ATX
Mini-ITX - Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 388 x 200 x 423mm
- Obudowa z zasilaczem
- Nie
- Ilość zatok wewn. 3.5" (B)
- 2 szt.
- Ilość zatok wewn. 2.5" (C)
- 2 szt.
- Łączna ilość zatok na dyski (A+B+C+D)
- 4
- Gniazda na panelu
- HD Audio (microphone + line-out)
USB-A x2
USB 3.0 x1 - Miejsca na karty rozszerzeń
- 7
- Maksymalna długość karty graficznej
- 300 mm
- Okno
- Tak
- Maksymalna wysokość wentylatora CPU
- 160 mm
- Boczny kanał wentylacyjny
- Nie
- Ilość wentylatorów (zainstalowanych)
- 4 szt.
- Ilość wentylatorów (max)
- 6 szt.
- Standard zasilacza
- Micro ATX
Specyficzne kody
- EAN13
- 4719072932237
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także