Powerbank 3mk PastelUp 10,000mAh 22.5W USB 1A1C - White
Powerbank 3mk PastelUp 10,000mAh 22.5W USB 1A1C - White Powerbank 3mk PastelUp 10,000mAh 22.5W USB 1A1C - White to powerbank marki 3mk Protection o pojemności 10000 mAh, o długości 0.15 m. Umożliwia ładowanie urządzeń mobilnych w podróży.
Powerbank 3mk PastelUp 10,000mAh 22.5W USB 1A1C - White
Powerbank 3mk PastelUp 10,000mAh 22.5W USB 1A1C - White to powerbank marki 3mk Protection o pojemności 10000 mAh, o długości 0.15 m. Umożliwia ładowanie urządzeń mobilnych w podróży.
Ładowanie i kompatybilność
Konfiguracje prądu wejściowego: Lightning:5V-2A/USB-C: 5V-3A/9V-2A/12V - 1,5A/. Konfiguracje prądu wyjściowego: wyjściowe: 5V, 9V, 12V; wejściowe: 5V, 9V. Wyposażenie dodatkowe: Kabel ładujący USB-C do USB-C, Kabel USBC - Lightning, instrukcja.. Zabezpieczenia: Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Zabezpieczenie przed przeładowaniem, Zabezpieczenie przed przeciążeniem, Zabezpieczenie przed zwarciem.
Złącza i wyposażenie
Złącza wejściowe: USB Type-C. Złącza wyjściowe: Lightning, USB Type-C, Wireless Qi: 15W max (Indukcja), Wireless Qi: 5W max (Indukcja). Wyposażenie dodatkowe: Kabel ładujący USB-C do USB-C, Kabel USBC - Lightning, instrukcja..
Specyfikacja techniczna
| Długość kabla (m) | 0.15 |
| Ilość wyjść USB | 1 |
| Kolor obudowy | BIAŁY |
| Konfiguracje prądu wejściowego | Lightning:5V-2A/USB-C: 5V-3A/9V-2A/12V - 1,5A/ |
| Konfiguracje prądu wyjściowego | wyjściowe: 5V, 9V, 12V; wejściowe: 5V, 9V |
| Napięcie baterii (V) | max 12V |
| Pojemność baterii | 10000 mAh |
| Typ akumulatora / baterii | Li-Polimer |
| Wspierane technologie | Fast charge |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel ładujący USB-C do USB-C, Kabel USBC - Lightning, instrukcja. |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Zabezpieczenie przed przeładowaniem, Zabezpieczenie przed przeciążeniem, Zabezpieczenie przed zwarciem |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Żywotność | 500 cykli |
| Złącza wejściowe | USB Type-C |
| Złącza wyjściowe | Lightning, USB Type-C, Wireless Qi: 15W max (Indukcja), Wireless Qi: 5W max (Indukcja) |
Opis
- Długość kabla (m)
- 0.15
- Kolor obudowy
- BIAŁY
- Zawiera baterię / akumulator
- Tak
- Gwarancja producenta [mies.]
- 24
- Wyposażenie dodatkowe
- Kabel ładujący USB-C do USB-C, Kabel USBC - Lightning, instrukcja.
- Napięcie baterii (V)
- max 12V
- Pojemność baterii
- 10000 mAh
- Typ akumulatora / baterii
- Li-Polimer
- Złącza wejściowe
- USB Type-C
- Konfiguracje prądu wejściowego
- Lightning:5V-2A/USB-C: 5V-3A/9V-2A/12V - 1,5A/
- Ilość wyjść USB
- 1
- Złącza wyjściowe
- Lightning
USB Type-C
Wireless Qi: 5W max (Indukcja)
Wireless Qi: 15W max (Indukcja) - Konfiguracje prądu wyjściowego
- wyjściowe: 5V, 9V, 12V; wejściowe: 5V, 9V
- Wspierane technologie
- Fast charge
- Zabezpieczenia
- Zabezpieczenie przed przeciążeniem
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
Zabezpieczenie przed przeładowaniem
Zabezpieczenie przed zwarciem - Żywotność
- 500 cykli
Specyficzne kody
- EAN13
- 5903108583268
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także