Powerbank Usams PB58 10000mAh 22,5W 1xUSB-C PD + 2xUSB-A Fast Charge
Powerbank Usams PB58 10000mAh 22,5W 1xUSB-C PD + 2xUSB-A Fast Charge Powerbank Usams PB58 10000mAh 22,5W 1xUSB-C PD + 2xUSB-A Fast Charge to powerbank o pojemności 10000 mAh. Umożliwia ładowanie urządzeń mobilnych w podróży.
Powerbank Usams PB58 10000mAh 22,5W 1xUSB-C PD + 2xUSB-A Fast Charge
Powerbank Usams PB58 10000mAh 22,5W 1xUSB-C PD + 2xUSB-A Fast Charge to powerbank o pojemności 10000 mAh. Umożliwia ładowanie urządzeń mobilnych w podróży.
Ładowanie i kompatybilność
Konfiguracje prądu wejściowego: microUSB: 5V2A /9V2A/12V1,5A, USB Type-C:5V3A/9V2A/12V1,5A. Konfiguracje prądu wyjściowego: USB Type-C:5V3A/9V2,22A/12V1,5A, USB Type-A 4,5V5A/5V3A/9V2A/12V1,5A. Typ akumulatora / baterii: litowo-polimerowy. Wspierane technologie: Qualcomm® Quick Charge™ 3.0, Power Delivery.
Złącza i wyposażenie
Złącza wejściowe: USB Type-C, Micro USB. Złącza wyjściowe: USB Type-C, USB Type-A.
Specyfikacja techniczna
| Ilość wyjść USB | 3 |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Konfiguracje prądu wejściowego | microUSB: 5V2A /9V2A/12V1,5A, USB Type-C:5V3A/9V2A/12V1,5A |
| Konfiguracje prądu wyjściowego | USB Type-C:5V3A/9V2,22A/12V1,5A, USB Type-A 4,5V5A/5V3A/9V2A/12V1,5A |
| Napięcie baterii (V) | 12,0 |
| Pojemność baterii | 10000 mAh |
| Typ akumulatora / baterii | litowo-polimerowy |
| Wspierane technologie | Qualcomm® Quick Charge™ 3.0, Power Delivery |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 144x68,4x16,6 |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Złącza wejściowe | USB Type-C, Micro USB |
| Złącza wyjściowe | USB Type-C, USB Type-A |
Opis
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Tak
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 144x68,4x16,6
- Napięcie baterii (V)
- 12,0
- Pojemność baterii
- 10000 mAh
- Typ akumulatora / baterii
- litowo-polimerowy
- Złącza wejściowe
- Micro USB
USB Type-C - Konfiguracje prądu wejściowego
- USB Type-C:5V3A/9V2A/12V1,5A
microUSB: 5V2A /9V2A/12V1,5A - Ilość wyjść USB
- 3
- Złącza wyjściowe
- USB Type-A
USB Type-C - Konfiguracje prądu wyjściowego
- USB Type-A 4,5V5A/5V3A/9V2A/12V1,5A
USB Type-C:5V3A/9V2,22A/12V1,5A - Wspierane technologie
- Power Delivery
Qualcomm® Quick Charge™ 3.0
Specyficzne kody
- EAN13
- 6958444971360
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także