AOC Monitor 23.8 cala 24G4ZRE Fast IPS 240Hz HDMIx2 DP
AOC Monitor 23.8 cala 24G4ZRE Fast IPS 240Hz HDMIx2 DP AOC Monitor 23.8 cala 24G4ZRE Fast IPS 240Hz HDMIx2 DP to monitor z matrycą Fast IPS. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
AOC Monitor 23.8 cala 24G4ZRE Fast IPS 240Hz HDMIx2 DP
AOC Monitor 23.8 cala 24G4ZRE Fast IPS 240Hz HDMIx2 DP to monitor z matrycą Fast IPS. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Kabel HDMI 1,8 m Kabel DisplaPort 1,8 m Kabel zasilający . Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x Audio out. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x Audio out.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Kabel HDMI 1,8 m Kabel DisplaPort 1,8 m Kabel zasilający |
| Czas reakcji MPRT | 0.3ms |
| Czas reakcji new | 1ms |
| Częstotliwość odświeżania | 260Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 260Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 290kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30kHz |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x Audio out |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 50.62mm |
| Głębokość z podstawą | 177.4mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 300cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kąt widzenia pionowy | 178° |
| Kąt widzenia poziomy | 178° |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | 24G4ZRE |
| Plamka matrycy | 0.2745mm |
| Pobór mocy | 18W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 23.8'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 540mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Tilt (pochylenie) | Tak |
| Typ matrycy | Fast IPS |
| Waga | 2.58kg |
| Waga z podstawą | 3.31kg |
| Wysokość | 324.84mm |
| Wysokość z podstawą | 434.5mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 2.58kg
- Model
- 24G4ZRE
- Etykieta energetyczna
- Pobierz
- Przekątna ekranu 2
- 23.8''
- Typ matrycy
- Fast IPS
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Plamka matrycy
- 0.2745mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- 1ms
- Jasność
- 300cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- 178°
- Kąt widzenia pionowy
- 178°
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x Audio out
1 x DisplayPort
2 x HDMI - Wbudowane głośniki
- Nie
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- CB
CE
EAC
FCC (jeśli nie ma podanej klasy)
REACH
RoHS
UKCA
WEEE - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 18W
- Klasa energetyczna
- E
- Akcesoria w zestawie
- Kabel HDMI 1,8 m Kabel DisplaPort 1,8 m Kabel zasilający
- Wysokość
- 324.84mm
- Szerokość
- 540mm
- Głębokość
- 50.62mm
- Wysokość z podstawą
- 434.5mm
- Głębokość z podstawą
- 177.4mm
- Częstotliwość pozioma min.
- 30kHz
- Częstotliwość pozioma max.
- 290kHz
- Częstotliwość pionowa min.
- 48Hz
- Częstotliwość pionowa max.
- 260Hz
- Waga z podstawą
- 3.31kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Regulacja wysokości
- Nie
- Częstotliwość odświeżania
- 260Hz
- Kensington Security Slot
- Tak
- Czas reakcji MPRT
- 0.3ms
- Swivel (obrót lewo/prawo)
- Nie
- Tilt (pochylenie)
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 4038986183215
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także