Benq Monitor 27 cali EX271U 4K IPS/165Hz/1MS
Benq Monitor 27 cali EX271U 4K IPS/165Hz/1MS Benq Monitor 27 cali EX271U 4K IPS/165Hz/1MS to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu. TFT IPS (IPS).
Benq Monitor 27 cali EX271U 4K IPS/165Hz/1MS
Benq Monitor 27 cali EX271U 4K IPS/165Hz/1MS to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Kabel HDMI Kabel USB 3.2 Kabel USB C . Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 3 x HDMI, 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 3 x USB 3.2 Type-C Gen 1. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 3840 x 2160 (4K/UHD).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 3 x HDMI, 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 3 x USB 3.2 Type-C Gen 1.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Kabel HDMI Kabel USB 3.2 Kabel USB C |
| Czas reakcji new | 1ms |
| Częstotliwość odświeżania | 165Hz |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 3 x HDMI, 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 3 x USB 3.2 Type-C Gen 1 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 92mm |
| Głębokość z podstawą | 276.8mm |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Jasność | 400cd/m² |
| Jasność HDR | 400cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kąt widzenia pionowy | 178° |
| Kąt widzenia poziomy | 178° |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny, Biały |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Model | EX271U |
| Pivot | Tak |
| Pobór mocy | 48W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Swivel (obrót lewo/prawo) | Tak |
| Szerokość | 613.8mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Tilt (pochylenie) | Tak |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 5kg |
| Waga z podstawą | 7kg |
| Wysokość | 374.9mm |
| Wysokość z podstawą | 545.4mm |
| Zakres regulacji wysokości | 100mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Biały
Czarny - Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 5kg
- Model
- EX271U
- Etykieta energetyczna
- Pobierz
- Przekątna ekranu 2
- 27''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 3840 x 2160 (4K/UHD)
- Czas reakcji new
- 1ms
- Jasność
- 400cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 200:1
- Kąt widzenia poziomy
- 178°
- Kąt widzenia pionowy
- 178°
- Ilość kolorów
- 1,07 mld
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x DisplayPort
3 x HDMI
3 x USB 3.2 Type-A Gen 1
3 x USB 3.2 Type-C Gen 1 - Wbudowane głośniki
- Nie
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Tak
- Certyfikaty
- TUV
- Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 48W
- Klasa energetyczna
- G
- Akcesoria w zestawie
- Kabel HDMI Kabel USB 3.2 Kabel USB C
- Wysokość
- 374.9mm
- Szerokość
- 613.8mm
- Głębokość
- 92mm
- Wysokość z podstawą
- 545.4mm
- Głębokość z podstawą
- 276.8mm
- Waga z podstawą
- 7kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Jasność HDR
- 400cd/m²
- Regulacja wysokości
- Tak
- Częstotliwość odświeżania
- 165Hz
- Kensington Security Slot
- Tak
- Zakres regulacji wysokości
- 100mm
- Swivel (obrót lewo/prawo)
- Tak
- Tilt (pochylenie)
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 4718755094774
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także