IIYAMA Monitor 27 cali GB2771HSU-B1 0.4ms,Fast IPS, HAS (150) PIVOT, 1xUSB
IIYAMA Monitor 27 cali GB2771HSU-B1 0.4ms,Fast IPS, HAS (150) PIVOT, 1xUSB IIYAMA Monitor 27 cali GB2771HSU-B1 0.4ms,Fast IPS, HAS (150) PIVOT, 1xUSB to monitor z matrycą Fast IPS. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
IIYAMA Monitor 27 cali GB2771HSU-B1 0.4ms,Fast IPS, HAS (150) PIVOT, 1xUSB
IIYAMA Monitor 27 cali GB2771HSU-B1 0.4ms,Fast IPS, HAS (150) PIVOT, 1xUSB to monitor z matrycą Fast IPS. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Data Act: Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%. Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 1 x USB 3.2 Type-A Gen 1. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Model: G-MASTER GB2771HSU-B1.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 1 x USB 3.2 Type-A Gen 1.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji MPRT | 0.4ms |
| Częstotliwość odświeżania | 240Hz |
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 1 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 213mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 350cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | G-MASTER GB2771HSU-B1 |
| Obszar widzialny w pionie | 336.3mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.9mm |
| Pivot | Tak |
| Plamka matrycy | 0.311mm |
| Pobór mocy | 19W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 612mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | Fast IPS |
| Waga | 3.8kg |
| Waga z podstawą | 5.6kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 408.5mm |
| Wysokość (maks.) | 553.5mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 3.8kg
- Model
- G-MASTER GB2771HSU-B1
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 27''
- Typ matrycy
- Fast IPS
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 336.3mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 597.9mm
- Plamka matrycy
- 0.311mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Jasność
- 350cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x DisplayPort
1 x USB 3.2 Type-A Gen 1
1 x USB 3.2 Type-C Gen 1
2 x HDMI - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Tak
- Certyfikaty
- CE
EAC
ErP
PSE
REACH
RoHS
TUV
UKCA
VCCI
WEEE - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 19W
- Klasa energetyczna
- E
- Wysokość
- 408.5mm
- Szerokość
- 612mm
- Głębokość
- 213mm
- Kontrast dynamiczny
- 80 000 000:1
- Waga z podstawą
- 5.6kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Data Act
- Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%
- Wysokość (maks.)
- 553.5mm
- Regulacja wysokości
- Tak
- Częstotliwość odświeżania
- 240Hz
- Kensington Security Slot
- Tak
- Czas reakcji MPRT
- 0.4ms
Specyficzne kody
- EAN13
- 4948570126439
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także