MSI Monitor MAG 275CQF E18 27 cali LED/WQHD/LED/Curved/180Hz/czarny
MSI Monitor MAG 275CQF E18 27 cali LED/WQHD/LED/Curved/180Hz/czarny MSI Monitor MAG 275CQF E18 27 cali LED/WQHD/LED/Curved/180Hz/czarny to monitor z matrycą Rapid VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
MSI Monitor MAG 275CQF E18 27 cali LED/WQHD/LED/Curved/180Hz/czarny
MSI Monitor MAG 275CQF E18 27 cali LED/WQHD/LED/Curved/180Hz/czarny to monitor z matrycą Rapid VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Kabel DisplayPort (1.4a) Kabel zasilający (C13) Instrukcja obsługi . Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack. Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Pozostałe parametry: HDMI: 2560 x 1440 (Up to 144Hz) DisplayPort: 2560 x 1440 (Up to 180Hz) Support: HDMI CEC, PIP/PBP; Non Support: KVM .
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Kabel DisplayPort (1.4a) Kabel zasilający (C13) Instrukcja obsługi |
| Czas reakcji new | 0.5ms |
| Częstotliwość pionowa max. | 180Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 251.74kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 73.86kHz |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Głębokość | 101.8mm |
| Głębokość z podstawą | 249.7mm |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Jasność | 250cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 5 000:1 |
| Model | MAG 275CQF E18 |
| Obszar widzialny w pionie | 335.664mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.736mm |
| Plamka matrycy | 0.2331mm |
| Pobór mocy | 26W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pozostałe parametry | HDMI: 2560 x 1440 (Up to 144Hz) DisplayPort: 2560 x 1440 (Up to 180Hz) Support: HDMI CEC, PIP/PBP; Non Support: KVM |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 611.5mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Tilt (pochylenie) | Tak |
| Typ matrycy | Rapid VA |
| Waga z podstawą | 4.6kg |
| Wysokość | 366.1mm |
| Wysokość z podstawą | 439.1mm |
| Zakrzywienie ekranu | 1500R |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja normalna
- Model
- MAG 275CQF E18
- Pozostałe parametry
- HDMI: 2560 x 1440 (Up to 144Hz) DisplayPort: 2560 x 1440 (Up to 180Hz) Support: HDMI CEC, PIP/PBP; Non Support: KVM
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 27''
- Typ matrycy
- Rapid VA
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 335.664mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 596.736mm
- Plamka matrycy
- 0.2331mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 2560 x 1440
- Czas reakcji new
- 0.5ms
- Jasność
- 250cd/m²
- Kontrast statyczny
- 5 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 1,07 mld
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x DisplayPort
2 x HDMI - Wbudowane głośniki
- Nie
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 26W
- Klasa energetyczna
- F
- Akcesoria w zestawie
- Kabel DisplayPort (1.4a) Kabel zasilający (C13) Instrukcja obsługi
- Wysokość
- 366.1mm
- Szerokość
- 611.5mm
- Głębokość
- 101.8mm
- Kontrast dynamiczny
- 100 000 000:1
- Wysokość z podstawą
- 439.1mm
- Głębokość z podstawą
- 249.7mm
- Częstotliwość pozioma min.
- 73.86kHz
- Częstotliwość pozioma max.
- 251.74kHz
- Częstotliwość pionowa min.
- 48Hz
- Częstotliwość pionowa max.
- 180Hz
- Zakrzywienie ekranu
- 1500R
- Waga z podstawą
- 4.6kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Regulacja wysokości
- Nie
- Częstotliwość odświeżania
- Kensington Security Slot
- Tak
- Swivel (obrót lewo/prawo)
- Nie
- Tilt (pochylenie)
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711377289573
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także