Benq Monitor 22 GW2283 LED 5ms/IPS/20mln:1/GL/HDMI
Benq Monitor 22 GW2283 LED 5ms/IPS/20mln:1/GL/HDMI Benq Monitor 22 GW2283 LED 5ms/IPS/20mln:1/GL/HDMI to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Benq Monitor 22 GW2283 LED 5ms/IPS/20mln:1/GL/HDMI
Benq Monitor 22 GW2283 LED 5ms/IPS/20mln:1/GL/HDMI to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Monitor QSG Karta gwarancyjna . Gniazda we/wy: 1 x 15-pin D-Sub, 2 x HDMI. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x 15-pin D-Sub, 2 x HDMI.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Monitor QSG Karta gwarancyjna |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub, 2 x HDMI |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość z podstawą | 183mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 20 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | GW2283 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 21.5'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 391.6mm |
| TCO Certified | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość z podstawą | 489.5mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- Model
- GW2283
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 21.5''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- Obszar widzialny w poziomie
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- Jasność
- Kontrast statyczny
- 1 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x 15-pin D-Sub
2 x HDMI - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- EPEAT
Energy Star
TCO
TUV - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- Klasa energetyczna
- F
- Akcesoria w zestawie
- Monitor QSG Karta gwarancyjna
- TCO Certified
- Tak
- Szerokość
- 391.6mm
- Kontrast dynamiczny
- 20 000 000:1
- Wysokość z podstawą
- 489.5mm
- Głębokość z podstawą
- 183mm
Specyficzne kody
- EAN13
- 4718755077197
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także