IIYAMA Monitor 15 cali ProLite TF1515MC-B2 poj.10pkt,pianka,4:3,TN
IIYAMA Monitor 15 cali ProLite TF1515MC-B2 poj.10pkt,pianka,4:3,TN IIYAMA Monitor 15 cali ProLite TF1515MC-B2 poj.10pkt,pianka,4:3,TN to monitor z matrycą TFT-TN. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
IIYAMA Monitor 15 cali ProLite TF1515MC-B2 poj.10pkt,pianka,4:3,TN
IIYAMA Monitor 15 cali ProLite TF1515MC-B2 poj.10pkt,pianka,4:3,TN to monitor z matrycą TFT-TN. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Data Act: Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%. Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Model: ProLite TF1515MC-B2.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI.
Specyfikacja techniczna
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 41.5mm |
| Ilość kolorów | 16,2 mln |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kąt widzenia pionowy | 150° |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 800:1 |
| Model | ProLite TF1515MC-B2 |
| Obszar widzialny w pionie | 228.1mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 304.1mm |
| Proporcje obrazu | 4:3 |
| Przekątna ekranu 2 | 15'' |
| Rozdzielczość | 1024 x 768 (XGA) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 364mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT-TN |
| Wysokość | 291mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- Model
- ProLite TF1515MC-B2
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 15''
- Typ matrycy
- TFT-TN
- Ekran dotykowy
- Tak
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 228.1mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 304.1mm
- Plamka matrycy
- Proporcje obrazu
- 4:3
- Rozdzielczość
- 1024 x 768 (XGA)
- Czas reakcji new
- Jasność
- Kontrast statyczny
- 800:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- 150°
- Ilość kolorów
- 16,2 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x 15-pin D-Sub
1 x DisplayPort
1 x HDMI - Wbudowane głośniki
- Nie
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- Klasa energetyczna
- E
- Wysokość
- 291mm
- Szerokość
- 364mm
- Głębokość
- 41.5mm
- Częstotliwość pozioma min.
- Częstotliwość pozioma max.
- Częstotliwość pionowa min.
- Częstotliwość pionowa max.
- Zakrzywienie ekranu
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Data Act
- Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%
Specyficzne kody
- EAN13
- 4948570116751
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także