Dell Monitor AW2525HM 24.5 AMD FreeSync Premium & NVIDIA G-SYNC Compatible
Dell Monitor AW2525HM 24.5 AMD FreeSync Premium & NVIDIA G-SYNC Compatible Dell Monitor AW2525HM 24.5 AMD FreeSync Premium & NVIDIA G-SYNC Compatible to monitor z matrycą Fast IPS. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Dell Monitor AW2525HM 24.5 AMD FreeSync Premium & NVIDIA G-SYNC Compatible
Dell Monitor AW2525HM 24.5 AMD FreeSync Premium & NVIDIA G-SYNC Compatible to monitor z matrycą Fast IPS. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 2 x HDMI, 1 x USB 3.2 Type-B Gen 1, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x DisplayPort. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 2 x HDMI, 1 x USB 3.2 Type-B Gen 1, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x DisplayPort.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji new | 0.5ms |
| Częstotliwość odświeżania | 320Hz |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI, 1 x USB 3.2 Type-B Gen 1, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x DisplayPort |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 68.89mm |
| Głębokość z podstawą | 206mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 400cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | AW2525HM |
| Pivot | Tak |
| Plamka matrycy | 0.2829mm |
| Pobór mocy | 65W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 24.5'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 555.59mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | Fast IPS |
| Waga | 3.69kg |
| Waga z podstawą | 6.07kg |
| Wysokość | 329.5mm |
| Wysokość (maks.) | 500.73mm |
| Wysokość z podstawą | 390.7mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 3.69kg
- Model
- AW2525HM
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 24.5''
- Typ matrycy
- Fast IPS
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Plamka matrycy
- 0.2829mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- 0.5ms
- Jasność
- 400cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x DisplayPort
1 x USB 3.2 Type-B Gen 1
2 x HDMI
2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 - Wbudowane głośniki
- Nie
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Tak
- Certyfikaty
- AMD FreeSync Premium
G-SYNC
RoHS - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 65W
- Klasa energetyczna
- E
- Wysokość
- 329.5mm
- Szerokość
- 555.59mm
- Głębokość
- 68.89mm
- Wysokość z podstawą
- 390.7mm
- Głębokość z podstawą
- 206mm
- Waga z podstawą
- 6.07kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Wysokość (maks.)
- 500.73mm
- Regulacja wysokości
- Tak
- Częstotliwość odświeżania
- 320Hz
- Kensington Security Slot
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 884116639640
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także