Samsung Monitor 27 cali S43UF IPS 1920x1080 FHD 16:9 1xHDMI 1xDP 1xUSB-C
Samsung Monitor 27 cali S43UF IPS 1920x1080 FHD 16:9 1xHDMI 1xDP 1xUSB-C Samsung Monitor 27 cali S43UF IPS 1920x1080 FHD 16:9 1xHDMI 1xDP 1xUSB-C to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Samsung Monitor 27 cali S43UF IPS 1920x1080 FHD 16:9 1xHDMI 1xDP 1xUSB-C
Samsung Monitor 27 cali S43UF IPS 1920x1080 FHD 16:9 1xHDMI 1xDP 1xUSB-C to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Data Act: Samsung - TESAM%, RTSAM%, ATSAM%, UGSAM%, AVSAM%, TVSAM%, URSAM%, HWSAM%, HZSAM%, UPSAM%, ULSAM%, TLSAM%. Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x HDMI, 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 1 x RJ-45 LAN. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x HDMI, 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 1 x RJ-45 LAN.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji new | 5ms |
| Częstotliwość odświeżania | 100Hz |
| Data Act | Samsung - TESAM%, RTSAM%, ATSAM%, UGSAM%, AVSAM%, TVSAM%, URSAM%, HWSAM%, HZSAM%, UPSAM%, ULSAM%, TLSAM% |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x HDMI, 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 1 x RJ-45 LAN |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 57.2mm |
| Głębokość z podstawą | 219.7mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 300cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | D |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | LS27F430UAUXEN |
| Obszar widzialny w pionie | 336.312mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.888mm |
| Pivot | Tak |
| Pobór mocy | 180W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 611.6mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 4.2kg |
| Waga z podstawą | 6.1kg |
| Wysokość | 361.7mm |
| Wysokość z podstawą | 539.2mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 4.2kg
- Model
- LS27F430UAUXEN
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 27''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 336.312mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 597.888mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- 5ms
- Jasność
- 300cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x DisplayPort
1 x HDMI
1 x RJ-45 LAN
1 x USB 3.2 Type-C Gen 1
4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 - Wbudowane głośniki
- Nie
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Tak
- Certyfikaty
- EPEAT
TCO - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 180W
- Klasa energetyczna
- D
- Wysokość
- 361.7mm
- Szerokość
- 611.6mm
- Głębokość
- 57.2mm
- Wysokość z podstawą
- 539.2mm
- Głębokość z podstawą
- 219.7mm
- Waga z podstawą
- 6.1kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Data Act
- Samsung - TESAM%, RTSAM%, ATSAM%, UGSAM%, AVSAM%, TVSAM%, URSAM%, HWSAM%, HZSAM%, UPSAM%, ULSAM%, TLSAM%
- Regulacja wysokości
- Tak
- Częstotliwość odświeżania
- 100Hz
- Kensington Security Slot
- Nie
Specyficzne kody
- EAN13
- 8806097199113
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także