HP Inc. Monitor S5 Pro 524pf FHD MNTR 9D9L6UT ABB
HP Inc. Monitor S5 Pro 524pf FHD MNTR 9D9L6UT ABB HP Inc. Monitor S5 Pro 524pf FHD MNTR 9D9L6UT ABB to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
HP Inc. Monitor S5 Pro 524pf FHD MNTR 9D9L6UT ABB
HP Inc. Monitor S5 Pro 524pf FHD MNTR 9D9L6UT ABB to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Data Act: HP - PPHPD%, UPHPD%, RNHPD%, TNHPD%, TCHPD%, RDHPD%. Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x HDMI, 1 x USB (Type B), 4 x USB 2.0. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x HDMI, 1 x USB (Type B), 4 x USB 2.0.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji new | 5ms |
| Częstotliwość pionowa max. | 100Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 50Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 120kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30kHz |
| Data Act | HP - PPHPD%, UPHPD%, RNHPD%, TNHPD%, TCHPD%, RDHPD% |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x HDMI, 1 x USB (Type B), 4 x USB 2.0 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 47.2mm |
| Głębokość z podstawą | 189.5mm |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | C |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny, Srebrny |
| Kontrast dynamiczny | 10 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Model | HP 524pf |
| Obszar widzialny w pionie | 296.5mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527mm |
| Pivot | Tak |
| Plamka matrycy | 0.28mm |
| Pobór mocy | 22W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 23.8'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Szerokość | 539.4mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 3.4kg |
| Waga z podstawą | 4.9kg |
| Wysokość | 314.3cm |
| Wysokość z podstawą | 503.2mm |
| Zakres regulacji wysokości | 150mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
Srebrny - Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 3.4kg
- Model
- HP 524pf
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 23.8''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 296.5mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 527mm
- Plamka matrycy
- 0.28mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- 5ms
- Jasność
- Kontrast statyczny
- 1 500:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Gniazda we/wy
- 1 x DisplayPort
1 x HDMI
1 x USB (Type B)
4 x USB 2.0 - Wbudowane głośniki
- Nie
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Tak
- Pobór mocy
- 22W
- Klasa energetyczna
- C
- Wysokość
- 314.3cm
- Szerokość
- 539.4mm
- Głębokość
- 47.2mm
- Kontrast dynamiczny
- 10 000 000:1
- Wysokość z podstawą
- 503.2mm
- Głębokość z podstawą
- 189.5mm
- Częstotliwość pozioma min.
- 30kHz
- Częstotliwość pozioma max.
- 120kHz
- Częstotliwość pionowa min.
- 50Hz
- Częstotliwość pionowa max.
- 100Hz
- Waga z podstawą
- 4.9kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Data Act
- HP - PPHPD%, UPHPD%, RNHPD%, TNHPD%, TCHPD%, RDHPD%
- Regulacja wysokości
- Tak
- Zakres regulacji wysokości
- 150mm
Specyficzne kody
- EAN13
- 198122902330
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także