Asus Monitor 34 cale VG34WQML5A WQHD 2DP 2HDMI USB3.2
Asus Monitor 34 cale VG34WQML5A WQHD 2DP 2HDMI USB3.2 Asus Monitor 34 cale VG34WQML5A WQHD 2DP 2HDMI USB3.2 to monitor z matrycą VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Asus Monitor 34 cale VG34WQML5A WQHD 2DP 2HDMI USB3.2
Asus Monitor 34 cale VG34WQML5A WQHD 2DP 2HDMI USB3.2 to monitor z matrycą VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Kabel DisplayPort Kabel HDMI Śrubokręt w kształcie litery L Przewód zasilający Kabel USB Typ-B do A Instrukcja obsługi . Data Act: Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU%. Gniazda we/wy: 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 2 x DisplayPort, 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 2 x DisplayPort, 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Kabel DisplayPort Kabel HDMI Śrubokręt w kształcie litery L Przewód zasilający Kabel USB Typ-B do A Instrukcja obsługi |
| Częstotliwość odświeżania | 250Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 250Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 255kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30kHz |
| Data Act | Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU% |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 2 x DisplayPort, 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 111mm |
| Głębokość z podstawą | 250mm |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Jasność | 400cd/m² |
| Jasność HDR | 400cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Model | VG34WQML5A |
| Obszar widzialny w pionie | 333.72mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 797.22mm |
| Plamka matrycy | 0.232mm |
| Pobór mocy | 31W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 21:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 34'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 3440 x 1440 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 807.8mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | VA |
| Waga | 5.8kg |
| Waga z podstawą | 8.1kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 363.9mm |
| Wysokość z podstawą | 540.6mm |
| Zakrzywienie ekranu | 1500R |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 5.8kg
- Model
- VG34WQML5A
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 34''
- Typ matrycy
- VA
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 333.72mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 797.22mm
- Plamka matrycy
- 0.232mm
- Proporcje obrazu
- 21:9
- Rozdzielczość
- 3440 x 1440
- Czas reakcji new
- Jasność
- 400cd/m²
- Kontrast statyczny
- 4 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 1,07 mld
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
2 x DisplayPort
2 x HDMI
3 x USB 3.2 Type-A Gen 1 - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- AMD FreeSync Premium
TUV - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 31W
- Klasa energetyczna
- F
- Akcesoria w zestawie
- Kabel DisplayPort Kabel HDMI Śrubokręt w kształcie litery L Przewód zasilający Kabel USB Typ-B do A Instrukcja obsługi
- Wysokość
- 363.9mm
- Szerokość
- 807.8mm
- Głębokość
- 111mm
- Wysokość z podstawą
- 540.6mm
- Głębokość z podstawą
- 250mm
- Częstotliwość pozioma min.
- 30kHz
- Częstotliwość pozioma max.
- 255kHz
- Częstotliwość pionowa min.
- 48Hz
- Częstotliwość pionowa max.
- 250Hz
- Zakrzywienie ekranu
- 1500R
- Waga z podstawą
- 8.1kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Jasność HDR
- 400cd/m²
- Data Act
- Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU%
- Regulacja wysokości
- Tak
- Częstotliwość odświeżania
- 250Hz
- Kensington Security Slot
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711387924402
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także