IIYAMA Monitor 21.5 cali XUB2293HSU-B7 IPS, 100Hz, Pivot, HAS(150mm), 300cd
IIYAMA Monitor 21.5 cali XUB2293HSU-B7 IPS, 100Hz, Pivot, HAS(150mm), 300cd IIYAMA Monitor 21.5 cali XUB2293HSU-B7 IPS, 100Hz, Pivot, HAS(150mm), 300cd to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
IIYAMA Monitor 21.5 cali XUB2293HSU-B7 IPS, 100Hz, Pivot, HAS(150mm), 300cd
IIYAMA Monitor 21.5 cali XUB2293HSU-B7 IPS, 100Hz, Pivot, HAS(150mm), 300cd to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Kabel zasilający Kabel USB Kabel HDMI Skrócona instrukcja obsługi Instrukcja bezpieczeństwa . Data Act: Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%. Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 2 x USB 2.0. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 2 x USB 2.0.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilający Kabel USB Kabel HDMI Skrócona instrukcja obsługi Instrukcja bezpieczeństwa |
| Częstotliwość odświeżania | 100Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 110kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30kHz |
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 2 x USB 2.0 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość z podstawą | 209.5mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Informacje o gwarancji | 3 lata door to door zewnętrzna |
| Jasność | 300cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | XUB2293HSU-B7 |
| Pivot | Tak |
| Plamka matrycy | 0.249mm |
| Pobór mocy | 17W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 21.5'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 492mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga z podstawą | 3.9kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość (maks.) | 478.5mm |
| Wysokość z podstawą | 328.5mm |
| Zakrzywienie ekranu | 0R |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Model
- XUB2293HSU-B7
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 21.5''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Plamka matrycy
- 0.249mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- Jasność
- 300cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x DisplayPort
1 x HDMI
2 x USB 2.0 - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Tak
- Certyfikaty
- CE
EAC
ErP
PSE
REACH
RoHS
TCO
TUV
UKCA
VCCI
WEEE - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 17W
- Klasa energetyczna
- E
- Akcesoria w zestawie
- Kabel zasilający Kabel USB Kabel HDMI Skrócona instrukcja obsługi Instrukcja bezpieczeństwa
- Szerokość
- 492mm
- Kontrast dynamiczny
- 80 000 000:1
- Wysokość z podstawą
- 328.5mm
- Głębokość z podstawą
- 209.5mm
- Częstotliwość pozioma min.
- 30kHz
- Częstotliwość pozioma max.
- 110kHz
- Zakrzywienie ekranu
- 0R
- Waga z podstawą
- 3.9kg
- Informacje o gwarancji
- 3 lata door to door zewnętrzna
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Data Act
- Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%
- Wysokość (maks.)
- 478.5mm
- Regulacja wysokości
- Tak
- Częstotliwość odświeżania
- 100Hz
Specyficzne kody
- EAN13
- 4948570124572
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także