Samsung Monitor 37 cali ViewFinity S80D VA 3840x2160 UHD 16:9 1xHDMI 1xDP
Samsung Monitor 37 cali ViewFinity S80D VA 3840x2160 UHD 16:9 1xHDMI 1xDP Samsung Monitor 37 cali ViewFinity S80D VA 3840x2160 UHD 16:9 1xHDMI 1xDP to monitor z matrycą VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Samsung Monitor 37 cali ViewFinity S80D VA 3840x2160 UHD 16:9 1xHDMI 1xDP
Samsung Monitor 37 cali ViewFinity S80D VA 3840x2160 UHD 16:9 1xHDMI 1xDP to monitor z matrycą VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Przewód zasilania Kabel HDMI Kabel USB 3.0 . Data Act: Samsung - TESAM%, RTSAM%, ATSAM%, UGSAM%, AVSAM%, TVSAM%, URSAM%, HWSAM%, HZSAM%, UPSAM%, ULSAM%, TLSAM%. Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 3 x USB 3.0. Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 3 x USB 3.0.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Przewód zasilania Kabel HDMI Kabel USB 3.0 |
| Czas reakcji new | 5ms |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Data Act | Samsung - TESAM%, RTSAM%, ATSAM%, UGSAM%, AVSAM%, TVSAM%, URSAM%, HWSAM%, HZSAM%, UPSAM%, ULSAM%, TLSAM% |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 3 x USB 3.0 |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 41.8mm |
| Głębokość z podstawą | 250mm |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Jasność | 350cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | Mega Contrast |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Model | S37D800EAU |
| Obszar widzialny w pionie | 454.5072mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 808.0128mm |
| Pivot | Tak |
| Pobór mocy | 35.4W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 37'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 823.8mm |
| TCO Certified | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | VA |
| Waga | 5.8kg |
| Waga z podstawą | 8.8kg |
| Wysokość | 486.5mm |
| Wysokość z podstawą | 648mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 5.8kg
- Model
- S37D800EAU
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 37''
- Typ matrycy
- VA
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 454.5072mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 808.0128mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 3840 x 2160 (4K/UHD)
- Czas reakcji new
- 5ms
- Jasność
- 350cd/m²
- Kontrast statyczny
- 3 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 1,07 mld
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x DisplayPort
1 x HDMI
3 x USB 3.0 - Wbudowane głośniki
- Nie
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Tak
- Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 35.4W
- Klasa energetyczna
- F
- Akcesoria w zestawie
- Przewód zasilania Kabel HDMI Kabel USB 3.0
- TCO Certified
- Tak
- Wysokość
- 486.5mm
- Szerokość
- 823.8mm
- Głębokość
- 41.8mm
- Kontrast dynamiczny
- Mega Contrast
- Wysokość z podstawą
- 648mm
- Głębokość z podstawą
- 250mm
- Waga z podstawą
- 8.8kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Data Act
- Samsung - TESAM%, RTSAM%, ATSAM%, UGSAM%, AVSAM%, TVSAM%, URSAM%, HWSAM%, HZSAM%, UPSAM%, ULSAM%, TLSAM%
- Regulacja wysokości
- Tak
- Częstotliwość odświeżania
- 60Hz
Specyficzne kody
- EAN13
- 8806095971018
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także