Asus Monitor 25 cali TUF Gaming VG257Q5A VA 200Hz 2HDMI DP
Asus Monitor 25 cali TUF Gaming VG257Q5A VA 200Hz 2HDMI DP Asus Monitor 25 cali TUF Gaming VG257Q5A VA 200Hz 2HDMI DP to monitor z matrycą VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Asus Monitor 25 cali TUF Gaming VG257Q5A VA 200Hz 2HDMI DP
Asus Monitor 25 cali TUF Gaming VG257Q5A VA 200Hz 2HDMI DP to monitor z matrycą VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Kabel DisplayPort Przewód zasilający Szybka instrukcja obsługi Karta gwarancyjna Śrubokręt w kształcie litery L . Data Act: Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU%. Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Kabel DisplayPort Przewód zasilający Szybka instrukcja obsługi Karta gwarancyjna Śrubokręt w kształcie litery L |
| Czas reakcji MPRT | 1ms |
| Czas reakcji new | 0.5ms |
| Częstotliwość odświeżania | 200Hz |
| Data Act | Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU% |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 62.3mm |
| Głębokość z podstawą | 174mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 300cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 3 500:1 |
| Model | TUF Gaming VG257Q5A |
| Obszar widzialny w pionie | 302.62mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 543.74mm |
| Plamka matrycy | 0.2832mm |
| Pobór mocy | 29W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 24.5'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 558.6mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | VA |
| Waga | 3.2kg |
| Waga z podstawą | 3.8kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 329.3mm |
| Wysokość z podstawą | 400.4mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 3.2kg
- Model
- TUF Gaming VG257Q5A
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 24.5''
- Typ matrycy
- VA
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 302.62mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 543.74mm
- Plamka matrycy
- 0.2832mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- 0.5ms
- Jasność
- 300cd/m²
- Kontrast statyczny
- 3 500:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x DisplayPort
2 x HDMI - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- AMD FreeSync Premium
FSC Mix
TUV - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 29W
- Klasa energetyczna
- E
- Akcesoria w zestawie
- Kabel DisplayPort Przewód zasilający Szybka instrukcja obsługi Karta gwarancyjna Śrubokręt w kształcie litery L
- Wysokość
- 329.3mm
- Szerokość
- 558.6mm
- Głębokość
- 62.3mm
- Wysokość z podstawą
- 400.4mm
- Głębokość z podstawą
- 174mm
- Waga z podstawą
- 3.8kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Data Act
- Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU%
- Regulacja wysokości
- Nie
- Częstotliwość odświeżania
- 200Hz
- Kensington Security Slot
- Tak
- Czas reakcji MPRT
- 1ms
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711387958056
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także