IIYAMA Monitor dotykowy 10 cali TW1023ASC-B3P 10P.DOT.IPS,ANDROID,WIFI,
IIYAMA Monitor dotykowy 10 cali TW1023ASC-B3P 10P.DOT.IPS,ANDROID,WIFI, IIYAMA Monitor dotykowy 10 cali TW1023ASC-B3P 10P.DOT.IPS,ANDROID,WIFI, to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
IIYAMA Monitor dotykowy 10 cali TW1023ASC-B3P 10P.DOT.IPS,ANDROID,WIFI,
IIYAMA Monitor dotykowy 10 cali TW1023ASC-B3P 10P.DOT.IPS,ANDROID,WIFI, to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Data Act: Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%. Gniazda we/wy: 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x RJ-45 LAN, 1 x micro USB (Type B), 1 x Gniazdo karty MicroSD. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Pozostałe parametry: CPU: Rockchip RK3568 Quad-core up to 2.0GHz GPU: Mali G52 Storage: 32GB eMMC Memory: 4GB LPDDR4X .
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x RJ-45 LAN, 1 x micro USB (Type B), 1 x Gniazdo karty MicroSD.
Specyfikacja techniczna
| Bluetooth | Tak |
| Czas reakcji new | 25ms |
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x RJ-45 LAN, 1 x micro USB (Type B), 1 x Gniazdo karty MicroSD |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 30.5mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 450cd/m² |
| Kamera internetowa | Tak, 5,0 MPix |
| Klasa energetyczna | Nie dotyczy |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | TW1023ASC-B3P |
| Obszar widzialny w pionie | 135.4mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 216.6mm |
| Plamka matrycy | 0.1692mm |
| Pobór mocy | 18W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pozostałe parametry | CPU: Rockchip RK3568 Quad-core up to 2.0GHz GPU: Mali G52 Storage: 32GB eMMC Memory: 4GB LPDDR4X |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Przekątna ekranu 2 | 10.1'' |
| Rozdzielczość | 1280 x 800 (WXGA) |
| Szerokość | 255mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 0.8kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| WiFi | Tak |
| Wysokość | 172mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 0.8kg
- Model
- TW1023ASC-B3P
- Pozostałe parametry
- CPU: Rockchip RK3568 Quad-core up to 2.0GHz GPU: Mali G52 Storage: 32GB eMMC Memory: 4GB LPDDR4X
- Przekątna ekranu 2
- 10.1''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Tak
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 135.4mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 216.6mm
- Plamka matrycy
- 0.1692mm
- Proporcje obrazu
- 16:10
- Rozdzielczość
- 1280 x 800 (WXGA)
- Czas reakcji new
- 25ms
- Jasność
- 450cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x Gniazdo karty MicroSD
1 x HDMI
1 x RJ-45 LAN
1 x USB 3.2 Type-A Gen 1
1 x micro USB (Type B)
2 x USB 2.0 - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- 5,0 MPix
Tak - Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- CE
EAC
ErP
REACH
RoHS
UKCA
WEEE - Pobór mocy
- 18W
- Klasa energetyczna
- Nie dotyczy
- Wysokość
- 172mm
- Szerokość
- 255mm
- Głębokość
- 30.5mm
- Bluetooth
- Tak
- WiFi
- Tak
- Data Act
- Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%
- Regulacja wysokości
- Nie
- Kensington Security Slot
- Nie
Specyficzne kody
- EAN13
- 4948570126927
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także