Dell Monitor 27 cali P2725HE IPS LED Full
Dell Monitor 27 cali P2725HE IPS LED Full Dell Monitor 27 cali P2725HE IPS LED Full to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu. TFT IPS (IPS).
Dell Monitor 27 cali P2725HE IPS LED Full
Dell Monitor 27 cali P2725HE IPS LED Full to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 1 x HDMI, 2 x USB (Type C), 3 x USB 3.0, 2 x DisplayPort, 1 x RJ-45 LAN. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x HDMI, 2 x USB (Type C), 3 x USB 3.0, 2 x DisplayPort, 1 x RJ-45 LAN.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji new | 5ms |
| Częstotliwość odświeżania | 100Hz |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI, 2 x USB (Type C), 3 x USB 3.0, 2 x DisplayPort, 1 x RJ-45 LAN |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 50.03mm |
| Głębokość z podstawą | 192.28mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 300cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | D |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Model | P2725HE |
| Obszar widzialny w pionie | 336.31mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.89mm |
| Plamka matrycy | 0.3114mm |
| Pobór mocy | 180W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 610.68mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 4.36kg |
| Wysokość | 354.71mm |
| Wysokość (maks.) | 534.56mm |
| Wysokość z podstawą | 384.56mm |
| Zakres regulacji wysokości | 150mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 4.36kg
- Model
- P2725HE
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 27''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 336.31mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 597.89mm
- Plamka matrycy
- 0.3114mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- 5ms
- Jasność
- 300cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 500:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x HDMI
1 x RJ-45 LAN
2 x DisplayPort
2 x USB (Type C)
3 x USB 3.0 - Wbudowane głośniki
- Nie
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- EPEAT
Energy Star
RoHS
TCO - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 180W
- Klasa energetyczna
- D
- Wysokość
- 354.71mm
- Szerokość
- 610.68mm
- Głębokość
- 50.03mm
- Wysokość z podstawą
- 384.56mm
- Głębokość z podstawą
- 192.28mm
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Wysokość (maks.)
- 534.56mm
- Regulacja wysokości
- Tak
- Częstotliwość odświeżania
- 100Hz
- Zakres regulacji wysokości
- 150mm
Specyficzne kody
- EAN13
- 884116468769
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także