Verbatim Monitor dotykowy PMT-17 Full HD Portable
Verbatim Monitor dotykowy PMT-17 Full HD Portable Verbatim Monitor dotykowy PMT-17 Full HD Portable to monitor z matrycą IPS LCD. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu. IPS LCD.
Verbatim Monitor dotykowy PMT-17 Full HD Portable
Verbatim Monitor dotykowy PMT-17 Full HD Portable to monitor z matrycą IPS LCD. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 2 x USB (Type C), 1 x USB 2.0. Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 2 x USB (Type C), 1 x USB 2.0.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji new | 6ms |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 2 x USB (Type C), 1 x USB 2.0 |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 13.5mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 300cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | A |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Plamka matrycy | 0.1611mm |
| Pobór mocy | 13W |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 17.3'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Szerokość | 396mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | IPS LCD |
| Waga | 1.63kg |
| Wysokość | 236mm |
| Zakrzywienie ekranu | 0R |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 1.63kg
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 17.3''
- Typ matrycy
- IPS LCD
- Powierzchnia matrycy
- Błyszcząca
- Ekran dotykowy
- Tak
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Plamka matrycy
- 0.1611mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- 6ms
- Jasność
- 300cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 200:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x HDMI
1 x USB 2.0
2 x USB (Type C) - Wbudowane głośniki
- Nie
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- AMD FreeSync
CE
G-SYNC
WEEE - Pobór mocy
- 13W
- Klasa energetyczna
- A
- Wysokość
- 236mm
- Szerokość
- 396mm
- Głębokość
- 13.5mm
- Zakrzywienie ekranu
- 0R
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Regulacja wysokości
- Nie
- Częstotliwość odświeżania
- 60Hz
- Kensington Security Slot
- Nie
Specyficzne kody
- EAN13
- 023942495932
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także