IIYAMA Monitor 34 cale XCB3497WQSNPH-B1,VA,UWQHD,1500R,USB-C Dock 95W,
IIYAMA Monitor 34 cale XCB3497WQSNPH-B1,VA,UWQHD,1500R,USB-C Dock 95W, IIYAMA Monitor 34 cale XCB3497WQSNPH-B1,VA,UWQHD,1500R,USB-C Dock 95W, to monitor z matrycą VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
IIYAMA Monitor 34 cale XCB3497WQSNPH-B1,VA,UWQHD,1500R,USB-C Dock 95W,
IIYAMA Monitor 34 cale XCB3497WQSNPH-B1,VA,UWQHD,1500R,USB-C Dock 95W, to monitor z matrycą VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Data Act: Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%. Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x RJ-45 LAN, 4 x USB (Type C). Gwarancja: 60 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Model: ProLite XCB3497WQSNPH-B1.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x RJ-45 LAN, 4 x USB (Type C).
Specyfikacja techniczna
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x RJ-45 LAN, 4 x USB (Type C) |
| Gwarancja | 60 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 443mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Kamera internetowa | Tak |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Model | ProLite XCB3497WQSNPH-B1 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 21:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 34'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 3440 x 1440 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 807mm |
| TCO Certified | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | VA |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość z podstawą | 239.5mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 60 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Model
- ProLite XCB3497WQSNPH-B1
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 34''
- Typ matrycy
- VA
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- Obszar widzialny w poziomie
- Plamka matrycy
- Proporcje obrazu
- 21:9
- Rozdzielczość
- 3440 x 1440
- Jasność
- Kontrast statyczny
- 3 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x DisplayPort
1 x RJ-45 LAN
2 x HDMI
2 x USB 3.2 Type-A Gen 1
4 x USB (Type C) - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Tak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- CE
EAC
ErP
PSE
RoHS
TCO
TUV
UKCA
WEEE - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- Klasa energetyczna
- F
- TCO Certified
- Tak
- Szerokość
- 807mm
- Głębokość
- 443mm
- Kontrast dynamiczny
- 80 000 000:1
- Wysokość z podstawą
- 239.5mm
- Częstotliwość pozioma min.
- Częstotliwość pozioma max.
- Zakrzywienie ekranu
- Waga z podstawą
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Data Act
- Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%
- Regulacja wysokości
- Tak
- Czas reakcji MPRT
Specyficzne kody
- EAN13
- 4948570125296
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także