Asus Monitor 32 cale PA328QV WQHD IPS 400cd/m2 DP HDMI2.0x2 DP USBx4
Asus Monitor 32 cale PA328QV WQHD IPS 400cd/m2 DP HDMI2.0x2 DP USBx4 Asus Monitor 32 cale PA328QV WQHD IPS 400cd/m2 DP HDMI2.0x2 DP USBx4 to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Asus Monitor 32 cale PA328QV WQHD IPS 400cd/m2 DP HDMI2.0x2 DP USBx4
Asus Monitor 32 cale PA328QV WQHD IPS 400cd/m2 DP HDMI2.0x2 DP USBx4 to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Kabel DisplayPort Kabel HDMI Zasilacz Instrukcja obsługi Karta gwarancyjna . Data Act: Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU%. Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Kabel DisplayPort Kabel HDMI Zasilacz Instrukcja obsługi Karta gwarancyjna |
| Częstotliwość pozioma max. | 112kHz |
| Data Act | Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU% |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | ProArt PA328QV |
| Pivot | Tak |
| Pobór mocy | 26.5W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 31.5'' |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 714.8mm |
| TCO Certified | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość z podstawą | 595.6mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Model
- ProArt PA328QV
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 31.5''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- Obszar widzialny w poziomie
- Plamka matrycy
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 2560 x 1440
- Czas reakcji new
- Jasność
- Kontrast statyczny
- 1 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 1,07 mld
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x DisplayPort
2 x HDMI
4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Tak
- Certyfikaty
- TCO
TUV - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 26.5W
- Klasa energetyczna
- F
- Akcesoria w zestawie
- Kabel DisplayPort Kabel HDMI Zasilacz Instrukcja obsługi Karta gwarancyjna
- TCO Certified
- Tak
- Szerokość
- 714.8mm
- Wysokość z podstawą
- 595.6mm
- Głębokość z podstawą
- Częstotliwość pozioma min.
- Częstotliwość pozioma max.
- 112kHz
- Częstotliwość pionowa min.
- Częstotliwość pionowa max.
- Waga z podstawą
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Jasność HDR
- Data Act
- Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU%
- Częstotliwość odświeżania
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711081524847
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także