Lenovo Monitor 27.0 ThinkVision E27-40 WLED LCD 64BCMAT4EU
Lenovo Monitor 27.0 ThinkVision E27-40 WLED LCD 64BCMAT4EU Lenovo Monitor 27.0 ThinkVision E27-40 WLED LCD 64BCMAT4EU to monitor z matrycą W-LED. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Lenovo Monitor 27.0 ThinkVision E27-40 WLED LCD 64BCMAT4EU
Lenovo Monitor 27.0 ThinkVision E27-40 WLED LCD 64BCMAT4EU to monitor z matrycą W-LED. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji new | 4s |
| Częstotliwość odświeżania | 100Hz |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 40.4mm |
| Głębokość z podstawą | 220mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 300cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | D |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 3 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Model | E27-40 |
| Obszar widzialny w pionie | 336.3mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.9mm |
| Pivot | Tak |
| Plamka matrycy | 0.3114mm |
| Pobór mocy | 34W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 613.1mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | W-LED |
| Waga | 4kg |
| Waga z podstawą | 6.2kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 366.4mm |
| Wysokość (maks.) | 538.5mm |
| Wysokość z podstawą | 383.5mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 4kg
- Model
- E27-40
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 27''
- Typ matrycy
- W-LED
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 336.3mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 597.9mm
- Plamka matrycy
- 0.3114mm
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- 4s
- Jasność
- 300cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 500:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x 15-pin D-Sub
1 x DisplayPort
1 x HDMI - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Tak
- Certyfikaty
- EPEAT
Energy Star
RoHS
TCO - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 34W
- Klasa energetyczna
- D
- Wysokość
- 366.4mm
- Szerokość
- 613.1mm
- Głębokość
- 40.4mm
- Kontrast dynamiczny
- 3 000 000:1
- Wysokość z podstawą
- 383.5mm
- Głębokość z podstawą
- 220mm
- Waga z podstawą
- 6.2kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Wysokość (maks.)
- 538.5mm
- Regulacja wysokości
- Tak
- Częstotliwość odświeżania
- 100Hz
- Kensington Security Slot
- Nie
Specyficzne kody
- EAN13
- 198157546882
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także