IIYAMA Monitor ProLite 17 cali T1721MSC-B2 POJ.10PKT.TN,IPX3,HDMI
IIYAMA Monitor ProLite 17 cali T1721MSC-B2 POJ.10PKT.TN,IPX3,HDMI IIYAMA Monitor ProLite 17 cali T1721MSC-B2 POJ.10PKT.TN,IPX3,HDMI to monitor z matrycą TFT-TN. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
IIYAMA Monitor ProLite 17 cali T1721MSC-B2 POJ.10PKT.TN,IPX3,HDMI
IIYAMA Monitor ProLite 17 cali T1721MSC-B2 POJ.10PKT.TN,IPX3,HDMI to monitor z matrycą TFT-TN. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Data Act: Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%. Gniazda we/wy: 1 x 15-pin D-Sub, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 1 x USB 2.0. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Model: ProLite T1721MSC-B2.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x 15-pin D-Sub, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 1 x USB 2.0.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji new | 5ms |
| Częstotliwość pozioma max. | 80kHz |
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 1 x USB 2.0 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość z podstawą | 198mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 250cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kąt widzenia pionowy | 160° |
| Kąt widzenia poziomy | 170° |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | ProLite T1721MSC-B2 |
| Obszar widzialny w pionie | 270.5mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 338mm |
| Plamka matrycy | 0.264mm |
| Pobór mocy | 20W |
| Proporcje obrazu | 5:4 |
| Przekątna ekranu 2 | 17'' |
| Rozdzielczość | 1280 x 1024 (SXGA) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 392.5mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT-TN |
| Waga z podstawą | 4.4kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość z podstawą | 364mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Model
- ProLite T1721MSC-B2
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 17''
- Typ matrycy
- TFT-TN
- Ekran dotykowy
- Tak
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 270.5mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 338mm
- Plamka matrycy
- 0.264mm
- Proporcje obrazu
- 5:4
- Rozdzielczość
- 1280 x 1024 (SXGA)
- Czas reakcji new
- 5ms
- Jasność
- 250cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- 170°
- Kąt widzenia pionowy
- 160°
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x 15-pin D-Sub
1 x HDMI
1 x USB 2.0 - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- CE
ErP
REACH
RoHS
UKCA
WEEE - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 20W
- Klasa energetyczna
- E
- Szerokość
- 392.5mm
- Wysokość z podstawą
- 364mm
- Głębokość z podstawą
- 198mm
- Częstotliwość pozioma min.
- Częstotliwość pozioma max.
- 80kHz
- Waga z podstawą
- 4.4kg
- Informacje o gwarancji
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Data Act
- Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%
- Regulacja wysokości
- Nie
Specyficzne kody
- EAN13
- 4948570120659
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także