Sharp Monitor MultiSync M322 32 cale 24/7
Sharp Monitor MultiSync M322 32 cale 24/7 Sharp Monitor MultiSync M322 32 cale 24/7 to monitor z matrycą VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu. VA Typ matrycy 1920 x 1080 (FHD 1080).
Sharp Monitor MultiSync M322 32 cale 24/7
Sharp Monitor MultiSync M322 32 cale 24/7 to monitor z matrycą VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: 2x baterie Instrukcja konfiguracji Kabel HDMI Kabel zasilający Monitor Pilot . Gniazda we/wy: 1 x 15-pin D-Sub, 2 x DisplayPort, 1 x USB 2.0, 1 x RJ-45 LAN, 1 x RS-232 (COM), 2 x 3,5 mm minijack, 4 x HDMI. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja normalna. Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x 15-pin D-Sub, 2 x DisplayPort, 1 x USB 2.0, 1 x RJ-45 LAN, 1 x RS-232 (COM), 2 x 3,5 mm minijack, 4 x HDMI.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | 2x baterie Instrukcja konfiguracji Kabel HDMI Kabel zasilający Monitor Pilot |
| Czas reakcji new | 8ms |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub, 2 x DisplayPort, 1 x USB 2.0, 1 x RJ-45 LAN, 1 x RS-232 (COM), 2 x 3,5 mm minijack, 4 x HDMI |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Głębokość | 66.5mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 450cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Model | MultiSync M322 |
| Pobór mocy | 40W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 32'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Szerokość | 726.5mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | VA |
| Waga | 6.3kg |
| Wysokość | 425.4mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja normalna
- Waga
- 6.3kg
- Model
- MultiSync M322
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 32''
- Typ matrycy
- VA
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- 8ms
- Jasność
- 450cd/m²
- Kontrast statyczny
- 4 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x 15-pin D-Sub
1 x RJ-45 LAN
1 x RS-232 (COM)
1 x USB 2.0
2 x 3,5 mm minijack
2 x DisplayPort
4 x HDMI - Wbudowane głośniki
- Nie
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- CE
EAC
Energy Star
ISO 9241-307
RoHS - Standard VESA
- 200 x 200
- Pobór mocy
- 40W
- Klasa energetyczna
- G
- Akcesoria w zestawie
- 2x baterie Instrukcja konfiguracji Kabel HDMI Kabel zasilający Monitor Pilot
- Wysokość
- 425.4mm
- Szerokość
- 726.5mm
- Głębokość
- 66.5mm
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Regulacja wysokości
- Nie
- Częstotliwość odświeżania
- 60Hz
- Kensington Security Slot
- Nie
Specyficzne kody
- EAN13
- 4550556176682
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także